Sayfa 417/460 İlkİlk ... 317367407415416417418419427 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1.  Alıntı Originally Posted by Bilal Fuat Yazıyı Oku

speğe selam söyleyin w:1.76 ya 1 kademe saptırıp kalkmışsın ne güzel teknik çalışıyorsun sen

2. Arkadaşlar bu hisseden çok umutluydum. Herkesten özür dilerim. Bundan bir halt olmaz. Soda ekgyo kozal başta olmak üzere ne güzel sağlam sanayi hisseleri varken bunu nasıl aldım bende bilmiyorum. Gaza çabuk geliyoruz. Kalan arkadaşlara sabır. İnşallah kazanırsınız.

3. sn. Bilal Fuat yaşayıp gorucez👏
    ikinci çeyreğe kadar burdayım..o vakit de tekniğin tutarsa alkış yağmuruna tutucam seni😆

4.  Alıntı Originally Posted by akwater Yazıyı Oku
    sn. Bilal Fuat yaşayıp gorucez��
    ikinci çeyreğe kadar burdayım..o vakit de tekniğin tutarsa alkış yağmuruna tutucam seni��
    İnşaAllah tutar mal aldık alıcaz bakalım acaba kaç yıla gider oraya ytd.....

5. Abi galibin kağıdı. 1,10 lardan 4,50 lere götürdü. Teknik işlemez. İyi pazarladilar. Başladığı yere donmese bari. Biraz bende aldım. Üzuncu olduk. Artık 3-4 sene beklemek zorundayız. İyi pazarladilar. Doğru dürüst faaliyeti ve karı yok. Hayırlısı bakalım.

6.  Alıntı Originally Posted by ordulu_2017 Yazıyı Oku
    abi galibin kağıdı. 1,10 lardan 4,50 lere götürdü. Teknik işlemez. Iyi pazarladilar. Başladığı yere donmese bari. Biraz bende aldım. üzuncu olduk. Artık 3-4 sene beklemek zorundayız. Iyi pazarladilar. Doğru dürüst faaliyeti ve karı yok. Hayırlısı bakalım.
    prkme den sonra burda da buluştuk
    hep aynı hisseleri gazlamışlar sevgili kardeşim bize
    2.20 ortalama ile elimize patladı

7. Aynen üstad yapacak bir şey yok 3 4 yil buradayız. Herhalde zarar çıkar. 3 yıl sonra 2,50 görür umarım.

8. Lanet olsun bu hisseye

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 417/460 İlkİlk ... 317367407415416417418419427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •