Special Days Image
Sayfa 9/577 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 65 - 72 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. ostim yatırım da yatırımcı ilişkileri semih kökten var sitede mail adresi de var sorun cevap veriyor dönüyor yani diğerleri cevap yazmıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,255
    Adamlar borsayı soygun olarak görüyor...ne güzel,halka arzlar soygun için düşünülmüş bir sistem,en son bu hisseylen belli oldu,işlem tam oldu...kıytırık hükümetin,kıytırık borsası !!!
    Bu arada bizide kıytırık ettiler sağolasınlar !!!
    Resmen kendilerine benzettiler !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,255
    Zamanında SİP'teyken 5000 lot 100.000 yapardı hisse 20 üstündeyken...şimdi 10.000....zaten bu ikinci gelişi buraya,ilkindede gelmişti 5000 olmuştu,peşinden 3-4 arası yıllarca oralarda dönüp dolaşmıştı,üstelik birde bedelsiz yaptılar,bedelli yapsalardı bundan iyiydi,hiç olmazsa bedelli yaptıda düştü derdik...adamların işi çarpmak, çırpmak...2 cıvarı düşünme noktası,yani stoploss uygulama yeri altına inerse,ben genellikle yarıyarıya yaparım...2.11'e takıldı kaldı yine,zaten her takıldığı yerde duraklayıp nabız yokluyor satmak için,bakalım bu sefer ne halt edecekler.ytd.

4. Bugün ost,m vakfını aradım serdar bey ile görüşmem sonucu bu yıl için 3500.000 lot izin aldıklarını ve satışını vakıf üniversitesi kurmak amacıyla yaptıklarını anlattı ,ben neden üstüstde satış bildiriliyor o zaman aralıklı bildirin yatırımcı çok zarar da biraz forumları okuyunuz dedim ,gelecekde hissenin çok iyi durumlara geleceğini b den a sınıfına geçmek istediklerini falan söyledi satış konusunu dikkate alacağını ve yönetime bildireceğini söyledi.Umarım dediği gibi bu yıl yatırımcısını sevindirir.Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,255
     Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Bugün ost,m vakfını aradım serdar bey ile görüşmem sonucu bu yıl için 3500.000 lot izin aldıklarını ve satışını vakıf üniversitesi kurmak amacıyla yaptıklarını anlattı ,ben neden üstüstde satış bildiriliyor o zaman aralıklı bildirin yatırımcı çok zarar da biraz forumları okuyunuz dedim ,gelecekde hissenin çok iyi durumlara geleceğini b den a sınıfına geçmek istediklerini falan söyledi satış konusunu dikkate alacağını ve yönetime bildireceğini söyledi.Umarım dediği gibi bu yıl yatırımcısını sevindirir.Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yani bizim sırtımızdan Üniversite yapacaklar.
    Bu hükümetin yol,köprü yapmasına benziyor vergilerimizlen,sonra oradan geçişleride paralı yapıp,üstelik geşmeyenlerdende para alıyorlar,daha ne yazayım...imam yellenirse cemaatı zıçar derler.

6. Hisse tavana gidiyor.Ben 2,26 dan vedalastim.Kalan kardeşlerime bol kazançlar diliyorum.

Lenovo X2-EU cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,255
    2.43 yaptı şu an 2.37...yarısını postaladık nr olur,olmaz diye !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,255
     Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Bugün ost,m vakfını aradım serdar bey ile görüşmem sonucu bu yıl için 3500.000 lot izin aldıklarını ve satışını vakıf üniversitesi kurmak amacıyla yaptıklarını anlattı ,ben neden üstüstde satış bildiriliyor o zaman aralıklı bildirin yatırımcı çok zarar da biraz forumları okuyunuz dedim ,gelecekde hissenin çok iyi durumlara geleceğini b den a sınıfına geçmek istediklerini falan söyledi satış konusunu dikkate alacağını ve yönetime bildireceğini söyledi.Umarım dediği gibi bu yıl yatırımcısını sevindirir.Yatırım tavsiyesi değildir.
    Sanırım aradığınız zaman dikkatlerini çekmişsiniz...sağolasınız 2.43 yapıp geri dönü,inşallah tavanlar.

Sayfa 9/577 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •