Sayfa 141/205 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Resmen yakti bizi.sizin maliyet ne durumda

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam ben de mal yok sayilacak kadar 1liradan cikmistim. Cok az bi mal birakmistim bugun haberi gorunce yazayim dedim.

2.  Alıntı Originally Posted by Ronesans Yazıyı Oku
    Hocam ben de mal yok sayilacak kadar 1liradan cikmistim. Cok az bi mal birakmistim bugun haberi gorunce yazayim dedim.
    Bendede 0.90 maliyetli 1000 lot var baskada yok iyiki fazla almamistim.

3. MB acil toplandı , dolar iyice gevşedi , ...okullu yanlış yaptın , bizi çarptın ! Allah’ta seni bildiği gibi yapsın , çocukmusunki 2018 de ne olup olmayacağını kestiremedin , devlet dövizle iş yapmayın dedi peki neden sözleşmeye imza attın ?

4. Yarin ziplarmiki 1000 lot da Ben aksam...

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by aarduc Yazıyı Oku
    MB acil toplandı , dolar iyice gevşedi , ...okullu yanlış yaptın , bizi çarptın ! Allah’ta seni bildiği gibi yapsın , çocukmusunki 2018 de ne olup olmayacağını kestiremedin , devlet dövizle iş yapmayın dedi peki neden sözleşmeye imza attın ?
    Simdi konu daha da komik hala geldi degil mi. Diyelim ki 31 mayisa kadar kur 4.40a cekildi. Senin bozdugun sozlesmeye gore %5 fark yapar. Bu caymayida hic bir mahkeme uygun gormez. Hayir bi de sozlesmenin onemli bir bolumu tl. Dolardan kaybettiysen tl olarakta ucuzladi sonucta ;)

6.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Resmen yakti bizi.sizin maliyet ne durumda

Dostum bilmeyende 100bin lot felan var sanır
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Bendede 0.90 maliyetli 1000 lot var baskada yok iyiki fazla almamistim.

Maliyetin yüksekte iyiki elinde bişey yokmuş
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8. Yatırım ve şeker 1,5 m alım yapmış 0.69 dan,yarın kaçtan satarlarsa,artı açma ihtimali yüksek bütün hisseler yukarı yapacaktır kanımca

Sayfa 141/205 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •