Sayfa 348/1027 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bende yazayım buraya dursun, 3 gün sonra açıklanacak mayıs eflasyon rakamları son yılların rekoru olacak. Bir alicengiz yapıp rakamlarla çok fazla oynamazlarsa tabiki.
    rekoru bahane edip, rekor faiz artışı gelirse şaşırmamak lazım
    hemde 7 haziranda

xxnadu11 Guest
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Tamam mı? TAMAM...

İnce iyi gidiyor...

https://www.facebook.com/Sorgulayann...0256004357513/
    Akşam eve geliyordum. Akepe secim bürosu önünde bayrak asıyorlardı. Bir baktim. Bayrak asanlar 14-15 yaşında çocuklar.
    Icimden dedim ki bu parti bitmiş.
    Sevinerek eve geldim.
    Amma ince olmaz.
    Meral...

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Biz burada dolar çıkıyor - düşüyor diye sevinen, üzülenler bir tarafa görevden azledilen bazı başkanlar harbiden seçim masraflarını çıkardılar. Yani dış mihrak felan hikaye. Tıpkı eyyy abd, eyy ezrail misali.
    Şimdi benim takip ettiğim meşhur müteahhit zeytinlik ve boş tarla topluyor. yeni trend böyleymiş. Geçen bana piyasayı sorarken kafa bulmuş kerata. Yine ötmezdi de Akhisar mitinginde senin jeep ekrandaydı diye olta atınca '' abi kimse duymasın benim işim çok onlarla '' dedi ve toprak işini anlattı. Biz dolara devam. Nasıl olsa toprağımız garanti şimdi ona para yatırmaya gerek yok. Ömür bitince elbet bir toprakla buluşuruz.

4.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    insanlar uyumaya devam ettiği sürece hiçbir sorun çıkmaz. benim endişem yavaş yavaş uyanmaya başlamaları...
    Ona da çözüm bulmuşlardır,antidepresan ve uyuşturucu kullanımı oldukça yaygın,olmadı medya var,var oğlu var.Milletin matematiği zayıf zaten,kim oturup 10 yıl önceki gelirinin alım gücünü hesaplıyor veya hesaplıyabiliyordur ki? Şayet kaynayan sudaki kurbağa deneyinin sonuna geldik derseniz o zaman haklısınız

5. 7 hazirana kadar dolar yine 4.70 üstüne atarsa ki bence atacak %1,5 daha faiz artırımı daha bekliyorum. Son kurşun atılacak sonrası için ne silah kaldı ne mermi seçim beklenecek.

Seçimde 1. turda başkan çıkmayacak. Temmuzda 2. turda kim alacak belirsiz. Hadi başkanı seçtik diyelim muhtemelen mecliste çoğunluk yakalanamıyacak.

Çok belirsizlık var çook. Belki bir seçim daha olacak. Onuda geçtim seçimlere kazasız belasız gidebilecek mi türkiye. Seçimden sonrası ise ayrı bir muamma!?

Ekonomi kan kaybediyor bir an önce yeni blr program ve işin ehli bir ekiple acil müdahale edilmeli hastaya seçim sonrası. Yoksa bu hastayı kaybetme riskimiz çok yüksek.

6.  Alıntı Originally Posted by xxnadu11 Yazıyı Oku
    Akşam eve geliyordum. Akepe secim bürosu önünde bayrak asıyorlardı. Bir baktim. Bayrak asanlar 14-15 yaşında çocuklar.
    Icimden dedim ki bu parti bitmiş.
    Sevinerek eve geldim.
    Amma ince olmaz.
    Meral...

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Birimiz İnce, birimiz Meral dersek... Yine meydanı Tayyip e bırakmış oluruz... İyi analiz edip dikkatli karar vermek gerek diye düşünüyorum..
    hakuna matara....memento mori.

ben akşeenrin daha 2. turda daha şanslı olacağını bu yüzden ona vermeyi düşündüğümü deklare etmiştim ama dün ki inceyi izleyince vazgeçtim bu adam iş yapar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    90 yıllık esaret bitiyor işte, krizin de en iyisini biz yaparız diyor adamlar..!!
    Katılmıyorum.eskiler daha iyiydi bence.Akşam yatardın,sabah kalkınca dolar 2 misli olmuş.Herkes ne kadar parası gitmiş,vitrindeki etikete ne fiyat yazılacak herkes bilirdi.Ondan sonra da faizler ona göre ayarlanır hayata kaldığı yerden devam edilirdi.Ne bu böyle Çin işkencesi gibi.Ağız tadıyla millete ne develüasyon ne krizi kaktırmayı beceremediler

Sayfa 348/1027 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •