Anket Sonuçlarını Gör: 2020 ile 2025 Yılları arasında beklenen BORSA hareketi için TAHMİNLERİNİZ?

Oylayan
64. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 2020 YILINDA xU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 40BiN KIRILMAZ!

8 12.50%
  • 2021 yILINDA XU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 35Bin KIRILMAZ!

7 10.94%
  • 2020-2021 YILLARI TEKNiK ANLAMDA TEHLiKELi YILLAR ANCAK 50Bin ALTINA SARKMAYIZ!

8 12.50%
  • 2020-2021 ENDEKSLERDE 3'LÜ DiP OLUŞTURMA ZAMANI ANCAK 60biN ALTINA SARKMAYIZ!

3 4.69%
  • 2020-2021 gRAFİKSEL DiP VE KRİZ OLUŞUMU İÇİN MÜSAİT ANCAK 70biN ALTINA SARKMAYIZ!

25 39.06%
  • DÖVİZ BAZLI GRAFİKLERDE DÖVİZ ARTMADIĞI SÜRECE DİP ARAYIŞI DEVAM EDER 2021 Dipleri GÖRÜRÜZ?

5 7.81%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 5 YIL SÜRER?

19 29.69%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜ ATMASI6-7YILSÜRER?

11 17.19%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 8-9YIL SÜRER?

3 4.69%
  • KAĞIT PARAYA GÜVEN BİTTİĞİ İÇİN ALTIN ONS FİYATI 2024-25 YILINDA 2800usd'Yİ GEÇER Mİ?

15 23.44%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 54/61 İlkİlk ... 4445253545556 ... SonSon
Arama sonucu : 483 madde; 425 - 432 arası.

Konu: 2020 - 2025 GLOBAL ECONOMIC CRISIS XU100 + XAUUSD + CRUDE oil ve BORSANIN HAREKETİ

1. Helal Ersoy hocam ben borsada, varantda olmak üzere 3 kez sıfırladım keşke seni önceden tanısaydım.Neyse diğer arkadaşlar nasiplensin.

2. Ne cene var helal olsun Resimler DaVinci sifresi gibi cozen nirvanayi bulur.

Power cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sayın ersoydelta. borsayı herkese öğreteyim diyorsun ama bizim borsa araba sürmek gibidir nazari hiçbirşey olmaz arabayı sürecekki tecrübelensin istediğin kadar anlat sürmesini..kazayı sıyrıklarla atlata atlata uzmanlaşacak..diyelimki uzmanlaştı. neye göre uzmanlaştı. her zaman sistemler değerler ve beklentiler değişiyor..kazansa bile sistem para yemesini engeller..tek bir açıkta parayı sıfırlar,yada vob denetirler parayı gene alırlar...ESCOM. bizim bosada herşeyiyle vurguna hazırım diyor..tosiba işin içinden çıkınca escom işsiz kaldı. ama tosiba ya güvenerek yaptığı yatırımlar boşa gitmiş oldu..mahkemelikler ve bu konuda escom haklı durumda olması gerekir..burdan haklı çıkarsa iyi bir nakit girişi olur...bunu geçelim yine başka markalarla anlaşma yapabilir..yada başka bir sektöre de giriş yapabilir..bütün bunları hepsi vurgunluk..kağıt zaten tarihi diplerde sayılır..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Ersoy Delta
    Bir kaç kez yazdım.Tehlikeli adam.Algı operasyonu ile meşgul.Globallere çakıyom derken aslında yerli ekonomi yönetimine çakıyor.Enflasyon ve cari açıkla milli bir duruş sergilemiyorki.Al doları tatile çık.Al altını yastık altına koy.Batık şirketleri pazarla.Şimdi de o kadar eminki halk bankası şu na düşerse ne var ne yok sat halka yatır.Bu nasıl iş.
    Nerden biliyon nasıl emin oluyon.Cahil cesareti bu olmalı.Beni eleştirenler bir tane grafik koydularmı diyor.Kendi grafiklerini okuyabilen yokki.Ersoy Delta klasiği imiş..

Ben de onun gibi aklıma geleni yazıyım
    Tarihe not düşüyüm.

Ülke muazzam bir algı operasyonu ile karşı karşıya.Ama inanıyomki bu krizden de çıkacağız .Teğet geçecek inşallah.Full nakitte olmama rağmen döviz alamıyom.Döviz alırsam ülkeme ihanet edecek gibi hissediyom.Bir arkadaşa geçen hafta 4.50 den dolar alabilirsin dedim ben almadım.Ertesi gün dolar 4.70 oldu. Neyse..
    Arda arda raporlar içimizdeki ve dışımızdaki hainler özellikle fetöcüler algıya devsm ediyorlar..Neymiş mb bağımsızlığı tehlikedeymiş..Yalan...
    Fitchin numaraları ,dış borç sarmalı hikayeleri..
    Yabancı satışları borsanın düşüşü panikletme çabaları hepsi oyunun parçaları..
    Bakan albayrak gayet makul açıklamalar yapıyor.İstediğimiz gibi değil yaklaşımları..
    Dünya ekonomik konjuktürü karışık. Ticaret savaşları abd faiz artırımları vs türkiye üzerinde elbette olumsuz etkileri olacak..
    Ama burası Türkiye..
    Bizim de yapacağımız bir şeyler var
    Önce paniklemeden makul ve mantıklı çözümlet üreteceğiz..,

Ersoyun söylediği abuk subuk şeyler değil...

Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Ersoy Delta
    Bir kaç kez yazdım.Tehlikeli adam.Algı operasyonu ile meşgul.Globallere çakıyom derken aslında yerli ekonomi yönetimine çakıyor.Enflasyon ve cari açıkla milli bir duruş sergilemiyorki.Al doları tatile çık.Al altını yastık altına koy.Batık şirketleri pazarla.Şimdi de o kadar eminki halk bankası şu na düşerse ne var ne yok sat halka yatır.Bu nasıl iş.
    Nerden biliyon nasıl emin oluyon.Cahil cesareti bu olmalı.Beni eleştirenler bir tane grafik koydularmı diyor.Kendi grafiklerini okuyabilen yokki.Ersoy Delta klasiği imiş..

Ben de onun gibi aklıma geleni yazıyım
    Tarihe not düşüyüm.

Ülke muazzam bir algı operasyonu ile karşı karşıya.Ama inanıyomki bu krizden de çıkacağız .Teğet geçecek inşallah.Full nakitte olmama rağmen döviz alamıyom.Döviz alırsam ülkeme ihanet edecek gibi hissediyom.Bir arkadaşa geçen hafta 4.50 den dolar alabilirsin dedim ben almadım.Ertesi gün dolar 4.70 oldu. Neyse..
    Arda arda raporlar içimizdeki ve dışımızdaki hainler özellikle fetöcüler algıya devsm ediyorlar..Neymiş mb bağımsızlığı tehlikedeymiş..Yalan...
    Fitchin numaraları ,dış borç sarmalı hikayeleri..
    Yabancı satışları borsanın düşüşü panikletme çabaları hepsi oyunun parçaları..
    Bakan albayrak gayet makul açıklamalar yapıyor.İstediğimiz gibi değil yaklaşımları..
    Dünya ekonomik konjuktürü karışık. Ticaret savaşları abd faiz artırımları vs türkiye üzerinde elbette olumsuz etkileri olacak..
    Ama burası Türkiye..
    Bizim de yapacağımız bir şeyler var
    Önce paniklemeden makul ve mantıklı çözümlet üreteceğiz..,

Ersoyun söylediği abuk subuk şeyler değil...
    İyi de hükümet misal köprü yapıyor köprüden dolar bazlı geçiş garantisi veriyor.Garanti verdiği kadar araç köprüden geçmeyince o kadar doları hükümet piyasadan şurdan burdan topluyor,genelde borçla tabi bu şirketlere parayı aktarıyor.En büyük döviz alıcısı devlet ve onun mega ihaleleri verdiği şirketler,gene hükümete güvenip dövizle borçlanan bankalar şirketler falan.Biz üç beş dolar alsak ne olmasak ne.Ersoydeltanın her lafında bilgi var.Borsadaki şirket öngörülerine bir şey diyemem ama adam şu şu nedenlerle bu şirkete yatırım yaparım ben diyor.Öngörüsü bazen tutar bazen tutmaz,warren buffet ın her öngörüsü tutmuş muki ersoy deltanınkiler tutsun.Genel ortalama üstü tuttursun yeter.2002 den beri bu hükümet ekonomiyi yönetti,bizi dolara mahkum eden bu hükümet politikaları,şimdi dolar alıp almamanın vatanseverlikle ne alakası var.Ben çözemedim sizin mantığı, tüm dünyada dolar yükselecek bunu bile bile neden dolar almayacağız ki.

Ha ben ersoy deltanın topiğini okuyunca dolar almayı bıraktım gram altına yöneldim o başka.Dedikleri aklıma yattı gelecek yıllarda onsta yükselir hem dolar hem ons artacağından çarpan etkisi ile gram altın çok artar diye düşünmekteyim )))))))))))))

7. Sn hakem
    Dolar altın alırız tabiki
    Benim sorunum ersoyun tepeden inmeci herşeyi ben bilirim yaklsşımı
    Kendisini alemin akıllısı zannedip kafa karıştırması
    Söylediği şeylerden siz altın önerisini uygulamışsınız
    Başka..
    Başka da bir şey yok..
    Tehlikeli adam demek her şeyi ben bilirim havaları demek
    Ersoy delta klasiği imiş
    Escom sürecini 666 çok güzel özetlemiş
    Adamın yazdıkları bu yüzden tehlikeli ve etik değil..
    1.20 den tavsiyeye başla 0.54 le dip yap

bu isler sirayla.2011 ve 2012 civarlarinda escom 3 bin 4 bin araliginda iken , datagate 1.80 lerde geziniyordu.1e 2 bedelsiz verdi yaklasik en yuksek 50 binleri gordu. su anda 18 binlede datagate...bina mukabil escom ne yapmis 70 kuruslarda..daragatede devamli zarar yaziyordu..escom yapacagi anlasmalarla gidecegi rakamlari haberler geldiginde hesap ederiz..patronun planina bagli her sey.

Sayfa 54/61 İlkİlk ... 4445253545556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •