Sayfa 748/964 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Hocam SPK karari...

Borsa ici satislari yasak...

Borsa disinda alacak kisilerinde borsa ici satisi yasak seklinde...

Ancak bu satilan sozde 1 lira karsiligindaki 30 milyon hisse yabir borca karsilik ve miktar olarak borcun 2-3 kati fazla hisse olarak odendiyse...

Ve borsa icinde satisa musaade edildiginde bu alan kisi gozu kapali satmaya calisirsa ne yapacagiz???

Yani bunun garantisi yok....

Madem zt 1 liradan satti....

O zaman SPK nin yayimladigi icsel bilgiye sahip olanlar borsadan alim yapabilirler kararini

Geri alim yapacagim diyerek niyetini gostersin... Yoksa zt donemi ss donemine donuyor, donmustur.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam SPK karari...

Borsa ici satislari yasak...

Borsa disinda alacak kisilerinde borsa ici satisi yasak seklinde...

Ancak bu satilan sozde 1 lira karsiligindaki 30 milyon hisse yabir borca karsilik ve miktar olarak borcun 2-3 kati fazla hisse olarak odendiyse...

Ve borsa icinde satisa musaade edildiginde bu alan kisi gozu kapali satmaya calisirsa ne yapacagiz???

Yani bunun garantisi yok....

Madem zt 1 liradan satti....

O zaman SPK nin yayimladigi icsel bilgiye sahip olanlar borsadan alim yapabilirler kararini

Geri alim yapacagim diyerek niyetini gostersin... Yoksa zt donemi ss donemine donuyor, donmustur.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler hocam.

3. Kendime göre orta capli bir kervanim var. Zararda veya Karda olan ben, kime ne arkadas burda gelip kot disi vs. diyerek moral bozuyorsun. Giren cikan bana, sana ne oluyore?

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Ne zamandan beri spk nın doğru dedikleri doğru oldu. Çağrı var dediler baktı mahkemeler yokmuş çağrı falan.
    Bunlar iddia dır yeri de mahkemelerdir. Spk nın her dediği doğru olsa çağrı olurdu.
    250 milyonu calmadilar, iranli haberi ile manipülasyon yapmadılar yani öyle mi? Seni selim mi görevlendirdi?

5. SPK dan başka güvencemiz yok. SPK ya magduriyet bildirmeye devam etmeliyiz görüşündeyim. Malum yönetim değişti. Kervn konusu SPK'nın gündeminden düşmemeli.

6.  Alıntı Originally Posted by sevki80 Yazıyı Oku
    Spk bultenlerindeki cagri kararina gore bulastim bu sirkete. Simdi kimse cagrinin olacagina dair en ufak bir yorum yapmiyor. Ne hale geldik! Yatirimcilar, finans siteleri, spk... vs herkes cagriya kesin gozuyle bakiyordu. Bir tek kervan karsi cikiyordu simdi bunlar herkese karsi kazanmis mi oldular. Yazik gercekten ya bize ya da dogu bildigimiz inandirildigimiz gerceklere.
    Zamanında forumda öncü olan bir kaç kişi vardı biri avukattı sanırım.Bu şahıslar çok baskındı.Hatta freceli de hatırlıyorum o zamanlar bu kadar etkin değildi forumlarda. Şimdi en eskilerden tecrübeli bir o var geri kalan çoğu kişiyi görmek zor. Bu avukat ve diğeri erdinçmar sanırım çagrıcıydı ve paylaşımları sayesinde bir cok kişi etkilenmedi dersek yanlış olur. Hatta çağrı beklentisi ve şirketin bunu yapmak zorunda olduğu algısı bu kişiler sayesinde gereğinden çok şişti. Ne var ki aniden kayboldular çünkü bana kalırsa bu kişiler çağrının hukuki açıdan geçerliliği ile ilgili şüpheye düştüler.

Yıllar sonra şimdi geldiğimiz noktaya bakın; aslında çağrı filan yokmuş peki biz bu hisseye neden girdik çagrı için değilmi... Ben kimseyi suçlamayacağım artık çünkü kendim suçluyum. Tek gerçek olan forumlarda kimsenin peşinden koşmayacağımdır. Kendimi geliştiririm araştırım daha iyi, en azından kendi hatamla bitmiş olurum.

7.  Alıntı Originally Posted by ilhan1908 Yazıyı Oku
    250 milyonu calmadilar, iranli haberi ile manipülasyon yapmadılar yani öyle mi? Seni selim mi görevlendirdi?
    Şaka mı bu. Beş senedir görevliyim ama zarar diz boyu. Benim dediğimi anlamamışsınız. Bu işler mahkemelerin görevi.
    İddaa sahibi bunu ispatlamakla yükümlüdür. Buyursun spk yapsın. Çağrı olayı gibi olmasında.

8. Bu hissede olanlarda tencere kapak misali bir birini bulmusy

Sayfa 748/964 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •