Sayfa 184/670 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Amin inşaallah, kardeşim
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Şuccçcçjcuc

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. borsada bir kural vardır beklentiler satın alınır beklenti gerceklesince satılır bu beklentiyi almıyor veya onceden haber alanlar 2.60 dan zaten alıp 3.40 dan verdiler o bakımdan ben kendi adıma haber gelince taban bekliyorum olmazsada once 2.60 ardından 1.90 lara gelis 3 yıldır takip ederim alır satarım ama halka arzdan beride zaman zaman takip ettigim oldu hep aynı terane hep aynı terane ve hep aynı seyler 6 olcak 7 olacak 4.65 i 1 defa gordu halka arzdan beri birdaha da cok zor belki %300 bedelsiz falan verirse anca gorur oraları ..once sahipleri ney onu bilmek lazım avm nin parasının buna hicbir katkısı olmayacak bana gore alavere dalavere ile dogru sngyo ya aktarmaca ...yatırım tavsiyesi falan degildir yıllardır bu sirketi ve sahiplerinin yaptılarını yatırımcıyı duzdugunu ezberledik artık kendime gore fikrimdir .

4.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    borsada bir kural vardır beklentiler satın alınır beklenti gerceklesince satılır bu beklentiyi almıyor veya onceden haber alanlar 2.60 dan zaten alıp 3.40 dan verdiler o bakımdan ben kendi adıma haber gelince taban bekliyorum olmazsada once 2.60 ardından 1.90 lara gelis 3 yıldır takip ederim alır satarım ama halka arzdan beride zaman zaman takip ettigim oldu hep aynı terane hep aynı terane ve hep aynı seyler 6 olcak 7 olacak 4.65 i 1 defa gordu halka arzdan beri birdaha da cok zor belki %300 bedelsiz falan verirse anca gorur oraları ..once sahipleri ney onu bilmek lazım avm nin parasının buna hicbir katkısı olmayacak bana gore alavere dalavere ile dogru sngyo ya aktarmaca ...yatırım tavsiyesi falan degildir yıllardır bu sirketi ve sahiplerinin yaptılarını yatırımcıyı duzdugunu ezberledik artık kendime gore fikrimdir .
    1.90 iyice oldurmussun dostum sennin dedigin 2.60 lardan bu sig tahtada kim nekadar lot alip satabilecek.bence olcek is degil bu.

5.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    borsada bir kural vardır beklentiler satın alınır beklenti gerceklesince satılır bu beklentiyi almıyor veya onceden haber alanlar 2.60 dan zaten alıp 3.40 dan verdiler o bakımdan ben kendi adıma haber gelince taban bekliyorum olmazsada once 2.60 ardından 1.90 lara gelis 3 yıldır takip ederim alır satarım ama halka arzdan beride zaman zaman takip ettigim oldu hep aynı terane hep aynı terane ve hep aynı seyler 6 olcak 7 olacak 4.65 i 1 defa gordu halka arzdan beri birdaha da cok zor belki %300 bedelsiz falan verirse anca gorur oraları ..once sahipleri ney onu bilmek lazım avm nin parasının buna hicbir katkısı olmayacak bana gore alavere dalavere ile dogru sngyo ya aktarmaca ...yatırım tavsiyesi falan degildir yıllardır bu sirketi ve sahiplerinin yaptılarını yatırımcıyı duzdugunu ezberledik artık kendime gore fikrimdir .
    Satış haberi gelecek ve 500 milyonluk satışın üzerine 1.90 görecek öylemi?Çok enteresan?

6. Birileri hala dışardaki ky malına göz dikmiş hepi topu 200-300 bin değildir.Gözü doymayınca işte insanoğlu?

7. tartışmamın bir anlamı yok..... beklemekten başka elden ne gelirki...

8. benim kanaatim 3,0 ün üzerinde kaldığı süre sorun yok.... kytd...

Sayfa 184/670 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •