Sayfa 379/540 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by seljuk11 Yazıyı Oku
    neden düşüyor acaba? yavaş yavaş geri geliyor gibi, elimde kalacak yine 12 olsun 13 olsun diye beklerken :/
    bence 12 13 yetmez hergün tavan olsun roket olsun, herkes arkasından baksın dünyanın en değerli şirketi olsun o da yarın olsun

2.  Alıntı Originally Posted by seljuk11 Yazıyı Oku
    neden düşüyor acaba? yavaş yavaş geri geliyor gibi, elimde kalacak yine 12 olsun 13 olsun diye beklerken :/
    8,5 den şu kara günlerde 12 lere gelmiş bir miktar kar realize etmek isteyenler satışa geçmiş,Buda çok normal değilmi.Hisse el değiştirsin ve yeni maliyetler oluşsun.Sağlıklı yükselme ancak bu şekilde olur.

3. http://www.borsagundem.com/haber/ulu...ekiyor/1333259

Alan yatırımın bir analizi.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. Hedef fiyat 17 vermişler..... Ancak fk bazli hesaplamaya göre 28 e kadar yolu varmis..

Sene sonu 800 milyon ciro 150 milyon net kar beklentisi yapmışlar..

Tek kelime ile 'mikkemmel'

5. inş. ky ye çakmak için vermemişlerdir o hedefi. bana biraz abartılı geldi. 2. dönem bilanço açıklanınca hedeflemeyi yapsalardı daha iyi olacaktı. bekliyoruz bakalım bilançoyu

6.  Alıntı Originally Posted by deligibix Yazıyı Oku
    inş. ky ye çakmak için vermemişlerdir o hedefi. bana biraz abartılı geldi. 2. dönem bilanço açıklanınca hedeflemeyi yapsalardı daha iyi olacaktı. bekliyoruz bakalım bilançoyu
    Şahsi olarak Alan yatırımapek güvenmem. Başka bir hissede çok yanlış yönlendirme yaptılar.Yine ULuse hakkında Başka bir sitede de yaklaşık değerleri okuğum için okumanızı istedim, yoksa aracı kuruma güvenip hisseyegirmek cidden çok sakıncalı durumlar yaratabiliyor.

Umarım en kısa zamanda bilançoyu görebiliriz.
    YTD.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

7. Tamamen katılıyorum daha öncede fiyat verdiler

8. iki gün öncesinin takasında CİTİ satışı var yoğun olarak haber vereyim dedim.

YTD.

Sayfa 379/540 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •