Sayfa 951/1023 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Burası 3,5 tl'den usd shortlayanıda gördü, 4,93 tl'den usd shortlayanıda
    gelip burada 2-3 ay maval okudular
    uyardık adamları
    yakında mezun olursunuz bu başlıktan diye
    tasdikname aldılar

darısı yeni trollerin başına..

2.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    katarla kim görüştü, 300 milyar lira katar kasalarında mı varmış? katarda tlnin ne işi var? allahım çıldırıcam herkes birşey biliyor biz donsuz kovboy gibi geziyoruz... keşke düşse de ortalık sakinleşse..
    Lafı anla işte 300milyar dolar, sen tusubasayi izler taso oynarken , biz kağıt hisse senedi aliyorduk

3.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    O kadarını bende anlamadım ama zaten galaksi savaşları kısmı ve hitap tarzı abartı geldi. Belki benim Almancam yetmemiştir tam anlamaya mesajı koyan arkadaş yardımcı olursa bende hem anlamış hemde öğrenmiş olurum ve fakat anladığım kadarıyla Boeing 747 için fikrimi de söyleyeyim.
    Ramstein anladığım kadarıyla askeri üs yani orda 747'nin ne işi var dünya savaşı mı çıkıyor. Sivil uçağın ramsteinde ne işi var ve kimleri taşıyor manasında yazmış olabilir.

Veya hepsi hikayedir 747 başka bir yere gidiyordur hava koşullarından askeri üsse mecburi iniş yapmıştır bilemiyorum çünkü %100 anladım diyemem.
    acaba rahip o uçakta mı diyecem ama amerikalılar rasyonel adamdır, koca uçağı kaldırmazlar, küçük bi uçak gönderirler. ne hesapçıdır o iblisleri bilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    Doların hareketini saniye saniye izledim
    17:45 de bı ara 6.22 ye kadar düştü , borsa kapandiktan sonra gece kapanisa kadar 6.3/ 6.55 dalgalandi , büyük ihtimal buy pozlar açılması sağlandı, açılışla beraber dolar TL nin 6 nin altına sarkacagini ve gün içinde 5.5 /6 arası dalgalanacagini düşünmekteyim , katar ile telefon görüşmesi boşuna yapılmadı, 300 milyar lira cash para gelmese b
    Celal Eren Çelik
    †@yazparov
    7 Ağu

48-48-OPEC'in en büyük "ALICI MÜŞTERİSİ" konumundaki ülkeleri olan ABD ve AB ülkeleri üzerinden küresel güçler hala bir şekilde Erdoğan'ı finanse eden KATAR'ı kendisinden petrol ve en büyük üreticisi olduğu likit doğal gaz almamakla tehdit etti...KATAR DA PES ETMİŞTİ...
    https://twitter.com/yazparov/status/1026904423346388992

İddialar rivayetler muhtelif volatilite çok yüksek olabilir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    eninde sonunda dolar 15-16 olacak sıkıntı yok burada dolar alanlar para kazanma derdinde değil, parasının değerini koruma derdinde...
    Bir ay önce ekonomi bakanı seçilmeden önce ve hemen 1 haftalık sonrasındaki zaman dilimine kadar iktidar sahiplerinin ülke ekonomisini düzlüğe çıkarmak için tüm iyi niyetli duygularına inanarak doların 4.50-5 arası stabilize olup en az 6-8 ay bazen aşağı 4lere doğru da sarkmak suretiyle dolanacağını ve atılacak adımların sonuçlarını göreceğini düşünüyordum fakat atılan her adımın bilerek yanlış atılıyor oluşu analizimi gözden geçirip görümü revize etmeye itti. Bu yüzden eski zamanlardan da örnek modelleri uygulayarak doların 15-16 seviyelerine geleceğini düşünüyorum.
    Ytd

6. İnşallah
     Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    Doların hareketini saniye saniye izledim
    17:45 de bı ara 6.22 ye kadar düştü , borsa kapandiktan sonra gece kapanisa kadar 6.3/ 6.55 dalgalandi , büyük ihtimal buy pozlar açılması sağlandı, açılışla beraber dolar TL nin 6 nin altına sarkacagini ve gün içinde 5.5 /6 arası dalgalanacagini düşünmekteyim , katar ile telefon görüşmesi boşuna yapılmadı, 300 milyar lira cash para gelmese bile gölgesi yeter, adam gidiyor 6.2 den ucuza dolar yaptım diye , 7 den euro aldım diye zil takıp oynayacak , algı güzeldi , çok ağlayan intihar eden olacak kalibimi basarim , akşam 22 de ilk değerler oluşur Asya'da , ben burada olucam, kacmicam, 7 TL ye euro alan arkadaşın boğazında dugumlenen yutkunmayi iliklerime kadar hissedilen, vesselam
    Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    Lafı anla işte 300milyar dolar, sen tusubasayi izler taso oynarken , biz kağıt hisse senedi aliyorduk
    aferim sana bebek tusubas nedir bilmiyorum, ihtiyarım ben. bakalım dediklerin çıkacak mı soğan cücüğü.

8. Üretim ekonomisine gecmeyip disaridan bulduğumuz her sıcak parayı inşaata gömer isek TL nin değer kaybı inanılmaz boyutlara gelir. Dolar bir zamanlar 6,5 liraydı hey gidi hey deriz.

Hâlâ bu durumu anlamak istemeyenler rakamlara takılanlar var.

Kâr eden devlet tesisleri satılmış , ülkeye 6 milyon mülteci dolmuş bir 4 milyon daha gelme riski var. Ortadoğu eskisinden çok daha karışık biz tedbir almadigimiz gibi hâlâ hayal satıyoruz.

Abdülselam Özatak
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 951/1023 İlkİlk ... 4518519019419499509519529539611001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •