Sayfa 209/360 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 2873 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    yok abi sen haklisin burda zaten degerli sirketimiz kalbimizi kirmis birbirimizin kalbini kirmaya hic gerek yok benim maliyet baya bi yuksek bosbogazlik bazen iste diger arkadaslara sagolsunlar ozelden yaziyom aceba diyom olurmu cikarmi akil aliyom bazende boyle ne yazdigimi bilmiyom benim kusurum olursa affedin hepinizde altin gibisiniz bilgisi olan da lutfen yazsin benim bos konusmalarima bakmayin
    Estağfirullah olurmu herkesin düşüncesi önemli kalbini kırdıysam hakkını helal et kardeşim eğer ihtiyacın olmayan parayla girmişsen tek yapmamız gereken sabır emin ol su akar yolunu bulur kaç senedir bekliyoruz biraz daha bekleriz

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Yok yok.. Turşu pkart ile kurdum. İntema dan fava yaptım, grnyo dan iyi haydari oldu.. Emniş kırmızı şarap.. Gedza dan rakı yapmaya çalışıyorum.. Durdo desen balık buda helva olur.. Kahkah :
    Bol kazançlar
    Meraba hocam. Nasilsiniz.
    Ozelden mesaj attim ama msjlar dolu galiba.
    Dolar ve borsa ile ilgili dusunceleriniz nedir acaba. Dolarin 7TL sini gectim simdi 16 liralar konusulur olmus malum başlikta

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Meraba hocam. Nasilsiniz.
    Ozelden mesaj attim ama msjlar dolu galiba.
    Dolar ve borsa ile ilgili dusunceleriniz nedir acaba. Dolarin 7TL sini gectim simdi 16 liralar konusulur olmus malum başlikta

Mesaj kutum dolmuş haklısınız pek ilgilenemedim bu sıralar malum piyasa volatiletesinden..
    Teşekkür ederim iyiyim siz nasılsınız?
    Usd hakkında :
    4,93/4,97 bandına kadar erken seçim, mb faiz arttırımları, yeni kabine vs.. Atlatılmştı ancak bu bandın kırılmasına sebep rahip ve abd yaptırımları sebep oldu. Aynı zamanda bizde piyasa kapalı olduğu saatlerde londra kaynaklı alışlar etkin oldu. Ancak euro /usd 1,1565 altında kaldığı sürece usd global piyasalarda değer kazanacaktır 1,1630 üzerinde tam tersi seneryo lar oluşacak. DOW, DAX, Brend, altın çıpa olarak henüz 1,1565 altında pariteyi desteklemiyor. M. B. duruşunu piyasa beğeniyor ve bu spekülasyona ayak uydurmaması BİST i şimdilik ayakta tutuyor. Sanıyorum piyasa kendini yenileyecek ve yeni trendler oluşacak. BİST için bankalardan sanayi şirketlerine geçişler oluşuyor, ağır sinsi ama emin... Orta ölçekli kobi sanayi şirketleri ön plana çıkacak yeni dönemde ve bazıları da yok olacak.

1,7 cent usd bazlı henüz çalışıyor altı 1,2, cent bu aralıkta bir süreç yaşanabilir 1,7 cent altında.. Endeks olarak telaffuz etmek istemiyorum usd kur ile ilişkilendirilmeli sebebi piyasa yabancı elinde.
    USD /TL için bu seviyelerden kesinlikle alış yönünde tavırlardan kaçınılmalıdır diye öngörüyorum. Piyasa 9, 5 TL leri konuşacaktır ama trene giderken ne binilir nede inilir.. Sular durulsun bakalım..
    Saygılar
    hakuna matara....memento mori.

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Mesaj kutum dolmuş haklısınız pek ilgilenemedim bu sıralar malum piyasa volatiletesinden..
    Teşekkür ederim iyiyim siz nasılsınız?
    Usd hakkında :
    4,93/4,97 bandına kadar erken seçim, mb faiz arttırımları, yeni kabine vs.. Atlatılmştı ancak bu bandın kırılmasına sebep rahip ve abd yaptırımları sebep oldu. Aynı zamanda bizde piyasa kapalı olduğu saatlerde londra kaynaklı alışlar etkin oldu. Ancak euro /usd 1,1565 altında kaldığı sürece usd global piyasalarda değer kazanacaktır 1,1630 üzerinde tam tersi seneryo lar oluşacak. DOW, DAX, Brend, altın çıpa olarak henüz 1,1565 altında pariteyi desteklemiyor. M. B. duruşunu piyasa beğeniyor ve bu spekülasyona ayak uydurmaması BİST i şimdilik ayakta tutuyor. Sanıyorum piyasa kendini yenileyecek ve yeni trendler oluşacak. BİST için bankalardan sanayi şirketlerine geçişler oluşuyor, ağır sinsi ama emin... Orta ölçekli kobi sanayi şirketleri ön plana çıkacak yeni dönemde ve bazıları da yok olacak.

1,7 cent usd bazlı henüz çalışıyor altı 1,2, cent bu aralıkta bir süreç yaşanabilir 1,7 cent altında.. Endeks olarak telaffuz etmek istemiyorum usd kur ile ilişkilendirilmeli sebebi piyasa yabancı elinde.
    USD /TL için bu seviyelerden kesinlikle alış yönünde tavırlardan kaçınılmalıdır diye öngörüyorum. Piyasa 9, 5 TL leri konuşacaktır ama trene giderken ne binilir nede inilir.. Sular durulsun bakalım..
    Saygılar
    Tesekkurler.
    1.7 cent dediginiz olay nasil hesaplanir bilmiyorum ama bi arastiralim.
    Dolar ise ne kadar yola alacak bakalim.
    Başkanda Allah birakti galiba olayi

5.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Tesekkurler.
    1.7 cent dediginiz olay nasil hesaplanir bilmiyorum ama bi arastiralim.
    Dolar ise ne kadar yola alacak bakalim.
    Başkanda Allah birakti galiba olayi

BİST te kalmaya ve pozisyon arttırmaya devam ediyorum.. Pay piyasası TL altın ve usd den bana göre daha güvenli.. Doğru şirketler olma koşulu ile.. Saygılar
    hakuna matara....memento mori.

6. bağımlılık yaptı bana girdik bakalım hayırlısı olsun yrd.

SM-J710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    bağımlılık yaptı bana girdik bakalım hayırlısı olsun yrd.

SM-J710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aslanim benim 2.62 gordu gordugu yere gelmeside cabasi yeni hedefimiz 2.62 lanet olsun sana hisse

Burçelik'in vergi dairesine sunduğu tabloda 2018 yılı 6 aylık dönem net zararı 758.402 tl

(14/08/2018 - 16:13:20)

Sayfa 209/360 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •