Sayfa 883/948 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Ümidimiz 3.çeyreğe kaldı gibi dostlar.Insallah onda yaniltmaz.

2. Eğer şu papaz olayları cikmasaydi bence 1,30 TL.lerden dönüp yükselen dipler ve tepeler yapıp geçen yıl ağustos ayında başladığı yukselis trendine başlayacaktı. Ama sarı kafa ve papaz trendi aşağıya çevirdi. İlk etapta 1,42 TL üzerine çıkıp daha sonra 1,60 TL leri geçmeli, sonra da 2 TL lere yol almalı... Tabi piyasa iyimser olursa, ABD ile ilişkiler daha da gerilmzse... Bu sarı kafanın Kasım başı seçimi var, o tarihlere kadar tribünlere oynayıp ülkemizin üzerine son gaz gidebilir. Giderse de kan kaybına devam ederiz. En kotu senaryolarda ben 1 TL nin altına düşeceğini pek sanmıyorum. Ama belli de olmaz büyük konuşmamak lazım. SİRKET YETKİLİLERİNİN PATRONLARİN ARTİK OLAYA MUDEHALE ETMESİ GEREKİYOR. GERİ ALİM, YENİ YATİRİMLAR, TESVİKLE İLGİLİ HABERLER VS VS. NEDEN BOYLE OKUZUN TRENE BAKTİGİ GİBİ BAKİYORLAR ANLAMİYORUM....

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sayın ortak anladığım kadarıyla patronların şirketin ederi ile alakali pek kaygıları yok gibi.Bunu daha önceleride belirtmiştim hatta yatırım ilişkilerine de aynen aktardım yatırımcılarda ciddi manada güven kaybına yol açıyor diye.Bana göre biz zaten en büyük darbeyi ortaklardan M.E C yüklü miktarda satışları ile yedik sonrada zaten hisse birtürlü iflah olmadı.Insallah patronlar burada yazılanlardan haberdardirda zaman geçmeden kendilerine güvenen insanların guvenlerini boşa çıkartmaz.Simdiden herkesin kurban bayramını tebrik ederim.

4. Sürekli umut tazelemek için bakıyoruz uzuncu olduk ama hisse zaten uzun yıllar 1 altında takılmış ve şu an görünen o ki sahipsiz kalırsa yine oraları denemek isteyebilir gibi hisse. Gönül 2 hatta 3 lira olsundan yana ama bu patronun vizyonsuzluğu malesef kötü. Arada kapa haber yollayıp şirket iyi içiniz rahat olsun arkadaşlar falan dese bile hisse ederine gidecek zaten

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. YATİRİMCİ İLİSKİLERİNE BUGUN GONDERDİGİM MESAJ. ARADA BİR VİZYONSUZ OLDUKLARİNİ HATİRLATMAK LAZİM: Yaklaşık 3-4 ay önce hisseleeinizden alarak şirketinize ortak oldum. Fakat ABD ile olan gerginlik nedeniyle ve bilanço etkisiyle hisse 1,10 TL lere kadar geriledi. Sorularım şunlar;
    1- Teşvik aciklanali 2 ay olmasına rağmen sirketinizden tesvige yönelik yapılanlar yanda yapılacaklar hakkında tek bir haber gelmedi. Neden gelmedi? Neden yatırımcılarınızi bilgilendirmiyirsunuz?
    2- Hisse fiyatı 1,12 TL lere kadar düştü, böyle giderse KURUS ları da göreceği benziyor. Piyasaların çok sıkıntılı olduğu bugünlerde neden hisse yatırımcılarını rahatlatacak(geri alım vb) bir aksiyon almıyorsunuz? Hissenizin kuruslara düşmesine daha ne kadar seyirci kalacaksınız. Ben karşılaştırma yapmayı pek sevmem ama biraz SASA yi ve vizyonu geniş olan SASA nin patronu ERDEMOGLU nu örnek alsanız bence çok iyi olacak. Son olarak pazarlama ile ne zaman birleşeceksiniz? Kar pazarlamaya gidiyor yatırımcılar mağdur oluyor. Şirketin daha güzel yerlere gelmesi vizyonunuzu daha yukarılarda tutmanizla olur, lütfen yaturumcilarinizi koruyan hamleler yapın. Şimdiden iyi bayramlar... Umarım yazdıklarımı şirket sahiplerine aktarursiniz...

6.  Alıntı Originally Posted by mmgezen Yazıyı Oku
    YATİRİMCİ İLİSKİLERİNE BUGUN GONDERDİGİM MESAJ. ARADA BİR VİZYONSUZ OLDUKLARİNİ HATİRLATMAK LAZİM: Yaklaşık 3-4 ay önce hisseleeinizden alarak şirketinize ortak oldum. Fakat ABD ile olan gerginlik nedeniyle ve bilanço etkisiyle hisse 1,10 TL lere kadar geriledi. Sorularım şunlar;
    1- Teşvik aciklanali 2 ay olmasına rağmen sirketinizden tesvige yönelik yapılanlar yanda yapılacaklar hakkında tek bir haber gelmedi. Neden gelmedi? Neden yatırımcılarınızi bilgilendirmiyirsunuz?
    2- Hisse fiyatı 1,12 TL lere kadar düştü, böyle giderse KURUS ları da göreceği benziyor. Piyasaların çok sıkıntılı olduğu bugünlerde neden hisse yatırımcılarını rahatlatacak(geri alım vb) bir aksiyon almıyorsunuz? Hissenizin kuruslara düşmesine daha ne kadar seyirci kalacaksınız. Ben karşılaştırma yapmayı pek sevmem ama biraz SASA yi ve vizyonu geniş olan SASA nin patronu ERDEMOGLU nu örnek alsanız bence çok iyi olacak. Son olarak pazarlama ile ne zaman birleşeceksiniz? Kar pazarlamaya gidiyor yatırımcılar mağdur oluyor. Şirketin daha güzel yerlere gelmesi vizyonunuzu daha yukarılarda tutmanizla olur, lütfen yaturumcilarinizi koruyan hamleler yapın. Şimdiden iyi bayramlar... Umarım yazdıklarımı şirket sahiplerine aktarursiniz...

Ellerinize sağlık güzel yazmışsınız inşallah patron (!) olacak kişiler azıcık vicdana gelir

7.  Alıntı Originally Posted by klmno Yazıyı Oku
    Ellerinize sağlık güzel yazmışsınız inşallah patron (!) olacak kişiler azıcık vicdana gelir

Herkes yazarsa belki şirketin ve şirket sahiplerinin dışarıdan nasıl göründükleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olurlar. Herkes birseyler yazmali bence yatırımcı ilişkilerine. Hatta yarın ya da bayram sonrası yatırımcı ilişkilerini arayıp bir de telefonla soracagim sorularımi😎😎😎

8.  Alıntı Originally Posted by mmgezen Yazıyı Oku
    Herkes yazarsa belki şirketin ve şirket sahiplerinin dışarıdan nasıl göründükleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olurlar. Herkes birseyler yazmali bence yatırımcı ilişkilerine. Hatta yarın ya da bayram sonrası yatırımcı ilişkilerini arayıp bir de telefonla soracagim sorularımi

Açıkçası bende yazmayı düşünüyorum artık kuruşlara inersek oradan çıkmak çok zor. Ne kadar derine inersek o kadar çok boğulur ve bir o kadar zor çıkarız su yüzüne. Ayrıca kafama takılıyor bir insan şirketinin değeri düşsün neden ister nasıl müsade eder. Ben patron olsam en azından fiyatı belli bir limit üstünde tutmaya çalışırım sürekli, kahvede otururken birisi bana ulan senin şirkette kuruşluk oldu bir dal sigara ile aynı fiyatta dese utanırım insan içine çıkmam.

Sayfa 883/948 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •