Sayfa 970/1223 İlkİlk ... 47087092096096896997097197298010201070 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 7,753 - 7,760 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. Koç reis ve merkez bankasının askerleriyizzzzzz hüloğğğğğğğğğğğğğğ
    6,66 dan çaktım shortlarııııııııı
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

yahu okuyun geçin çok takılmayın kim nedemiş ne yapmış didik didik ediyonuz.

önemli olan şu ortamda muhabbede katılmak.

yine kendi bildiğinizi okursunuz normal hayatta .. burda kimse kimse yi tanımıyor etmiyor. ikigözüm üstat da küstü.

hem birbirinizi tahrik edeck şeylerden de kaçının bunun bir faydası yok. iddalı konuşmalar vs . bunlar gereksiz.

sen öyle inanıyorsunudur başkası başka şekil. herkes seçiminde hürdür bidir.

kimi o şekil yorumlar kimi bu şekil.

haaa önemli olan burda saygıdır.

benim yorumlamam bu kadar eywallah.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

3. Merkez Bankası'nın brüt döviz rezervi bir haftada 2 milyar 510 milyon dolar düşüş gösterdi.

Foreks'in Merkez Bankası verilerinden yaptığı hesaplamaya göre, bir önceki hafta 72 milyar 924 milyon dolar olan rezerv, 31 Ağustos
    ile sona eren haftada
    70 milyar 414 milyon dolara geldi.

Bilgi Notları:
    - Brüt rezervler 9 Nisan 2010'dan bu yana en düşük seviyesine indi.
    - Merkez Bankası altın rezervi 19 milyar 768 milyon dolardan 18 milyar 435 milyon dolara geldi.
    - Altın rezervi 16 Haziran 2017'den bu yana en düşük seviyesini gördü.
    - Altın rezervi 23 Mart 2018'de 25 milyar 721 milyon dolar ile tarihi zirvesini görmüştü.
    - Merkez Bankası toplam rezervi 92 milyar 692 milyon dolardan 88 milyar 849 milyon dolara geldi.
    - Merkez Bankası döviz rezervi 2017 sonunda 84 milyar 111 milyon dolar seviyesinde bulunuyordu.
    - Merkez Bankası altın rezervi 2017 sonunda 23 milyar 542 milyon dolar seviyesinde bulunuyordu.
    - Merkez Bankası brüt rezervi 13 Aralık 2013'te 115 milyar 144 milyon dolar ile tarihi zirvesini gördü.

4. @ismailsaymaz
    şimdi29 saniye önce
    Daha fazla
    Cumhurbaşkanı Erdoğan; devletin, kendisine karşı işlenmiş suçlarda af yetkisi kullanması gerektiğini ifade ediyor. Bu suçlar, siyasal nitelikli suçlardır. Siyasi suçlular arasında en kitlesel grup, FETÖ sanıkları ve şüphelileridir. Cezaevlerindeki artışın ana sebebi de budur

Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    yurt dışından yazıyorsun değil mi? .... klasik vatan haini.... hadi naşş. el memleketlerde 3. sınıf mülteciliğini yap... gözünü de çek vatanımızdan sana zınnı yok artık burada.
    Ben Çankaya'dayım.. Yazıyo bak yukarıda İkamet olaraktan.. Vatanseverim de bin şükür..

Hamdolsun benzettiğin tarz hayatlar bize öylesi uzak ki onları o hallere biz gibiler soktuk.. Kapi$ ? ).

Buyur gel beklerim, en büyük zavallılar iftiracılara pabuç mu bırakılır sanırsın, Maho kılıklı Caho..
    Son düzenleme : ConSenSus SenSor; 05-09-2018 saat: 16:05.

6. merkez bankasına karşı tebden dolar long açan kurumun işi zor görünüyor...

Anlamıyorum.
    Burada fikir yazıyoruz.
    Kimsenin her dediği tutmuyor.
    Bu sapıklıklar niye bana yapılıyor.
    Sapık mıknatısımıyım ben.?

Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    yurt dışından yazıyorsun değil mi? .... klasik vatan haini.... hadi naşş. el memleketlerde 3. sınıf mülteciliğini yap... gözünü de çek vatanımızdan sana zınnı yok artık burada.
    hala cinlerden tiyo geliyomu.

cinler le çokta şaapmamak lazım batırırlar bak
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Sayfa 970/1223 İlkİlk ... 47087092096096896997097197298010201070 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •