Sayfa 21/216 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Ne çok meraklısı varmış bu işin arkadaş. Her sene düzenli temettü veren sanayi hisseleri bedava fiyatına işlem görürken kimse yüzüne bakmadı. Neymiş gayrimenkul sertifikasıymış. Prim yapacakmış. Ne çok beton sevdalısı varmış memlekette. Peehhhh...
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. http://m.borsagundem.com/foto-haber/...sseler/1184581

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. derinlik görmek için bi yer yokmu
    Burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür. #### Yatırım Tavsiyesi değildir.####

4. Şu anda açılışta 40 olması güzel bir gelişme ilk saçma satış dalgasını atlattık demek olabilir.
    Alımlara devam ediyorum herkes kendi düşündüğünü uygulasın.
    Gündem geçince 3-5 ay sonra emlak/arazi fiyatları arttığında buradan aldığım ek alımları o zaman daha iyi anlamış olacağız.
    Korksaydım halka arza girmezdim. Henüz ilk olması yüzünden büyük balıklar hala farkında değiller...

5. Anlık derinlik görmek bedava değil bildiğim kadarıyla. Aylık 75-100 tl vs. abonelik bedeli var.

6. Hizla düşüşte yine, 14 gün cayma hakki nedir? Sozlesmede oyle bir madde vardi

7. Bir ara 40 gibi göründüğüne bakmayın, alış 39.34 satış 40 idi. Kademeler boş oldukça sağlıklı çıkış zor maalesef.

8.  Alıntı Originally Posted by everest137 Yazıyı Oku
    Bir ara 40 gibi göründüğüne bakmayın, alış 39.34 satış 40 idi. Kademeler boş oldukça sağlıklı çıkış zor maalesef.
    39,90 şu anda, haklısın. kademeler oturana kadar alış satışta dalgalanma olması normal.
    Bir kaç ay sonra satıcı kalmadığında ki hareketleri bekliyorum.
    Alan herkes elindeki kadar alırsa kurumsaldaki lot azaldığında ilginç olacak.
    Lot ve zaman sınırlı bu tarz durumlarda borsanın verdiği yükseliş ivme ve tepkisini borsacılar iyi bilir.

Sayfa 21/216 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •