Sayfa 64/612 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 505 - 512 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    blanço ne zaman gelecek.
    9 u diye biliyorum...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

teşekkürler.
    iyi bir blanço gelsede hissenin üstündeki kara bulutlar dağılsa
    yeniden fiyat güncellemesi yapsa içine eden yatırım kuruluşları
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. Brent Petrol 2016 yılında başlattığı yükselişin zirvesini Ekim'de yaptı gözüküyor. Orta-Uzun vade alçalan trende dönmesi kuvvetle muhtemel. Haftalık grafikte son iki zirveye baktığımızda fiyatlar , indikatörlerle negatif uyumsuzluk gösteriyor. Bu anlamda da güç kaybı aşikar. Siyah pitchfork'a ait en üst mediana dokunarak zirve yapan haftalık barların muhtemel hedefi ilk etapta siyah orta mediana ulaşmak olacak.Orta siyah medianın tam bar aşağı kırılması söz konusu olursa haftalık barlar hızlı bir şekilde pembe hagopian çizgisine dokunmak isteyecektir.

Sağlama olarak Ichimoku Kinko'a bakarsak ; Mavi kapanışlar Ekim ayında ana trend kırmızı kijun-sen'i sert aşağı kırdı .Bulutun üstünde seyretmesi ile gücünü devam ettiriyor gözükse de 26 birim arkadan gelen ve teyit niteliğindeki kahverengi chikou-span de kırmızı kijun-sen'i kesmeye yönelmiş durumda. Eğer haftalık 70usd altı kapanışlar gelirse teyit gerçekleşmiş olacak ve muhtemel ilk hedef bulutun alt sınırı senkou-span B olacak. Şu an 61usd civarında gözüküyor.

Kesinlikle yatırım tavisyesi değildir...

4. Mavi Brent petrol... Siyah Pegasus... Daha önce başlıkta bu konudan birkaç kez bahsetmiştim... Petrolun düşüşüne olumlu tepki vermiyor...Çıkışına da olumsuz tepki vermiyor...

5. En iyisini bekle, en kötüsüne hazır ol ve kazandığını sermayeleştir.

6. Bilanconun iyi gelecegine dair pek umut yok heralde,yada son gune kadar baskı yapıp sonra vercekler coskuyu

7. Ya bu ne zor bir hisseymiş nasip olmucak burda bize,sabrim tukeniyor ha gayret son 3_4 gun

8. Bu hisse icin çok yanlis zaman heralde,ümidimiz var hareket yok yuhh

Sayfa 64/612 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •