Sayfa 188/341 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,602

3. Arkadaslar hisse fiyati kaca iner bilmiyorum fakat bu sirket 4. Ceyrek ve yillik bilancoyu aciklayip borcumuz yoktur yada onemsiz biktardadir yeni fabrika icinde sermayeyi bedelli ile temin edicez diyecekmis gibi geliyor uzun zamandir arastirip dusundum bu kaniya vardim. Kendi dusuncelerimdir yatirim tavsiyesi degildir.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Arkadaslar hisse fiyati kaca iner bilmiyorum fakat bu sirket 4. Ceyrek ve yillik bilancoyu aciklayip borcumuz yoktur yada onemsiz biktardadir yeni fabrika icinde sermayeyi bedelli ile temin edicez diyecekmis gibi geliyor uzun zamandir arastirip dusundum bu kaniya vardim. Kendi dusuncelerimdir yatirim tavsiyesi degildir.

Ek olarakta bu sure en kisa 3 ay da olur zannimca..

5. Böyle mantık olurmu? Borcum az veya hiç yok. Bedelli ile fabrika alacağız. Banada verin o halde borç hayvancılık yapacam süt, peynir, yağ satacam. Valla borcum yok. Vallahi bunlardan dürüstüm, çalmayacam.

6.  Alıntı Originally Posted by zirve0638 Yazıyı Oku
    Böyle mantık olurmu? Borcum az veya hiç yok. Bedelli ile fabrika alacağız. Banada verin o halde borç hayvancılık yapacam süt, peynir, yağ satacam. Valla borcum yok. Vallahi bunlardan dürüstüm, çalmayacam.
    Arkadasim once bedelli neden olur onu bilde mantik sorgulamasi yap. Sirketler 2 nedenden dolayi bedelli yapar 1.si ya sirket nominal degerinin oldukca altindadir toparlanmak icin bedelli karari alinir. 2.si demevcut sermayeyi eritmemek adina ekstra kaynak icin bedelli yapar buda sirket icin nakit para demektir ve yapacagi yatirimlari hizlandirir. Daha iyi aciklama istersende arastir derim.

7. Bu pozisyonda bedelisi kabul edilmez .Bunlar bunu gayet iyi bilirler ...

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 188/341 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •