Sayfa 235/520 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. iyi niyetli arkadaşlara yazıyorum al ve sat için başkalarına aldırmayın bildiğinizi yapın bir arkadaş diyemiyeceğim fakat yinede diyim 1.03 alış yazdım gelmiyor diye yazıyor 1.2 saniye sonra bakası 1.03 aranızdayım yazıyor kiralık yazanlar mı var............

2. ÖZAKGY 2,15 lerde yönetim sahip çıktı. pay geri alım için bütçe ayırdı. bunlardan sese yok. kavga falan yok bunlar ortak ortak.

3. tekrar taban yapıp aç-kapa yaparsa yarın 1 tl altı garanti, şimdilik aç kapa yapmadı, bu iyi

4. dedim ve tabana geldi yine, komple vermedi ama, şimdilik sorun yok

5.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    galip diyor ki ' 1 altına geleceğini düşünen varsa buyursun insin 1.02 den ' hoş yarın 1 altıda olsa yine izin verir 1.02 den alana

1 tl civarına getirmek için ne emek çekti, nominal civarı gezdirir, eşek kuyruğu gibi ne uzar ne kısalır, dar bant hareketi yani.
    1 tl ye indirmekle eline ne geçecek

E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. soruyorlar olagan dışı bir işlem varmı şirket de cevap veriyor haşaaaaaaaaaaa öyle bir şey yok gel de inan öylem mi arkadaşlar

7.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku

şirket sahiplerinin sopası şirketi etkileyen kararları alabilmeleri( şahsi malları şirkete satıyor veya bedelli sermaye artırımında bulunabiliyor), Galibin sopası da hissenin fiyatı, istediğim fiyata getiririm diyor. kaçıp gitmeyi kendisi de istiyordur ama kısa sürede çok zor. bedelli kabul edilirse 1 tl civarında tutup anlamsızlaştırmaya çalışacak, kendince savaşıyor adam belki özdericiye makul bir fiyattan transfer yaparım diye düşünüyor olabilir. 1 sn de özel emirle olay biter. yanlız böyle olursa fiyatın yükselmesi zoroğlu zorlaşır.

sonuçta büyükler birbirini ısırmazlar, olan küçüklere olacak. yine mi geliyor tek fiyatlı seanslar?

8.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku

Ozderici özür dileyecek...
    Belki galip ile eşit karar alacak...

Ozdericinin fon ihtiyaci var. Kira sertifikası satacak, sirket kurulmasına onay verildi.

Galip, bu işlerden dışlanırsa, çarka çomak sokar...

Sayfa 235/520 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •