Sayfa 269/998 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon
Arama sonucu : 7980 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Arkadaslar birlesip gebzeye fabrikaya gidelim.hem ümidi olmayanlarda son bir hamle yapmış olur.
    ben yakınım 7 24 hazırım lakin biz etkili olurmuyuz.basından tanıdığı olan yokmu....

2. Benim burada hesap açmam amaç birlik olduğumuz göstermek unutturmamak gündemde tutmak kim destek verirse Allah ondan razı olsun

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yalama olmuşsun buralarda cahil onursuz onur kes lafı uzatma muhatap olma fırıldak senin gibi olur ağa babasısın değersiz bilgiler dağarcığı oynak..

4.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Yalama olmuşsun buralarda cahil onursuz onur kes lafı uzatma muhatap olma fırıldak senin gibi olur ağa babasısın değersiz bilgiler dağarcığı oynak..
    Ne ciğersizmişin be

5. hepimizin acısı aynı şuraya bak birbirimize dalıyoruz .gerçi kalıcı dostluklar dalaş ile başlarmış bunuda hayra yoralım bence herkez tadında bıraksın.birlikten güç doğar..

6. Ben boşa konuşuyorum her halde Allaha emenet olun hesabı kapatıyorum

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kardeşim,ben o arkadaş içinde düşmanlığım yok daha evvel genel kurula katılmıştı sonrasında güzel şeyler söylemişti sonrada ortadan kaybolup gitti sanırım birilerine kızmıştı haklı olabilir ancak istedimki bıraksın küs olmayıda bizlere gelsin bişeyler söylesin geleceğe dair bizi aydınlatsın diye ama herhalde yanlış anlaşılmışım yoksa burada paylaşılan olumlu olumsuz ne varsa bizim için kıymetlidir değerlidir..Ama insanların kılık kıyafetlerine bakıp ön yargılı olmamak lazım iyi niyetli diyaloglar kurup tanımak tanışık olmak lazım..Garibanca kardeşimle aramız açılmıştı ama sağolsun anlayışlıbir arkadaşmış barıştık olması gerekende budur malüm..Slm..

8. Tamam ben bitiriyorum kardeşim Olacak34 söz..Buradaki arkadaşların sana ihtiyaçları var beni bşver onlar için gitme..

Sayfa 269/998 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •