Sayfa 1356/1527 İlkİlk ... 35685612561306134613541355135613571358136614061456 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 10,841 - 10,848 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Ortaya Karışık

İşbank çizimleri geldi ne dersin deniz? Para tekniği bozar yarın girişi hızlanırsa tutmaz gerçi ama çizimler bu şekilde. Kozal baskılarsa bilemem. 47.50 altı hoş olmadı.

Sent from my iPhone

2.  Alıntı Originally Posted by enisar Yazıyı Oku
    petkim bedelsiz verecekmiş
    Sayın Enisar,
    Haber kaynağı var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by BMD Yazıyı Oku
    Sayın Enisar,
    Haber kaynağı var mı?
    kapta var abim.
    bu ortamda ne işe yarar meçhul ama.

4.  Alıntı Originally Posted by ILNESS Yazıyı Oku
    Sn. Denizkiraz ben de bu illet borsada kazanamayan ve terkedemeyenlerdenim. Kredili de işlem yapıyorum . Bugün mesela zararına ak-koza(bir kısmını)- halk-kozal verdim. Yarın alttan alırım diye.Ama piyasa istediğim gibi gitmezse yine zararına vermek zorunda kalıyorum. Sizin bana öneriniz ne olabilir? (arkadaşa önerdiğinizi bana da önerirmisiniz? )(mevcut portföyüm koza- thyao-sahol) -tcell)
    Üstüme vazife değil ama dostum kredili ne al ne sat benim canım çok yandı alıyorum kapatmak için elimdeki gerçek lotlari da cogunu kaybettim sonra kapattirdim krediyi yoksa insan dayanamıyor tekrar alıyorsun sanki seni takip ediyorlar akıl vermek te istemem sen bilirsin

5.  Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    Üstüme vazife değil ama dostum kredili ne al ne sat benim canım çok yandı alıyorum kapatmak için elimdeki gerçek lotlari da cogunu kaybettim sonra kapattirdim krediyi yoksa insan dayanamıyor tekrar alıyorsun sanki seni takip ediyorlar akıl vermek te istemem sen bilirsin
    Teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku

Sanki değil, Karşı platform direkt ön planda takip ediyor.....1)Kredililieri 2-) Açığa satış sözleşmesi olup, açığa satmış olanları....Asla nefes aldırmaz......!!!!

Trende 500 kişi olsun isterse, 1 kişi yüzünden treni zıp zıp zıplatır..... ...Sonra düşünürüz ki bu tren niye gitmiyor......

Speğin kendisi yapmıyor, platform programları tamamen bu olayı ön plana alarak yazılmış, hepsinde de.....

Not: Platformların gücünü ve neler yaptığını herkes tüm ayrıntılarıyla öğrense zaten, borsadan büyük bir çoğunluk kaçar...
    Son düzenleme : loruhlano; 06-03-2019 saat: 20:53.

Alıntı Originally Posted by BMD Yazıyı Oku
    Sayın Enisar,
    Haber kaynağı var mı?

Sayfa 1356/1527 İlkİlk ... 35685612561306134613541355135613571358136614061456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •