Sayfa 234/341 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Nuri ayrılma hakkını kabul etmiyosa kim aldıda tavan oldu

2. istedikleri kadar mahkemeye gitsinler burada au-yrılma hakkı kullanımını yanlış bildirdiler . spk'nın da gözünden kaçtı . spk da bu yanlışı düzeltme yoluna gidiyor . ihale çeviklere kalır ( hesap ). isterse ödemesin bakalım. mallarına el konulur üzerine mal yoksa a grubu hisseleri var :)

3. alınan miktar çok cüzi 64 binle tavaqn oldu buna takılıp kalma zuval . önemli olan büyük meblağlar. bakalım yukarılarda nasıl lotlar uçuşacak 319 bin

4. İşte benim korkumda ondan ayrılma hakkını kabul etmiyo bunlar neye inanıp alıyolar faliyetsiz şirketin hissesini bildikleri birseymi var bence alan tek kurum bu sekil kiseye lot kaptırmadan devam edermi

5. Bugun yarın genel kurul olana kadar alanlar ayrılma hakkından faydalana bilirmi

6. İnşallah kervansaray gibi olmaz onda da ayrılma hakkı vs sonrasında ceza kesildi sonra şirket hepsini dava edip kazandı olan ky oldu. Hayırlısı

7. Alayının...

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

8. gonlunuzu ferah tutun arkadaslar, o kadar cok kişinin canı yandı ki benim bildigim şirkete karşı 3 dava var bilmediğimiz veya henuz kap a yansımayan ne kadar dava var acaba? sosyal medya da cıg gıbı tepki oldu (mıllet gonderılere ekonomi bakanı ve baskan ı etiketledı hep) ben de cimer den şikayet ettıydım şirketi, ortada cok barız bır magdurıyet ve 3 kagıt var, spk daha fazla goz yumamadı bunlara, danıstay dan falan alyag lehıne bır karar cıkacagını dusunmuyorum, çünkü adamın dosyası kabarık.. bugunku satılan lotların da insanların algısına oynamak için oldugu kanaatındeyım, 1 cebinden cıkartıp oburune koydu arada satan ınsancıklardan ne kopartabılırsem kar kafasında.. fıyat tırmanmaya devam edecektir, hepimizin bildigi o malum forum çar çakal doldu, rant ın oldugu yerde çar çakal coğalır bilirsiniz.. sağlıcakla kalın..

....Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Olmayıp şahsi görüşlerimdir....

Sayfa 234/341 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •