Sayfa 376/773 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon
Arama sonucu : 6184 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by abcdef Yazıyı Oku
    bedelsizi aldınız, temettüyü aldınız niye hala ordasınız ?
    Aldığımız zarardan başka bir şey değil 15 aydır bi hisse hiç mi tavan yapmaz tavanı geçtim yüzde10 bile mi yükselmez bi günde patron ve spek sinekten yağ çıkardığı için burada 15 ay bekleyenlerin maliyeti yüksek haliyle ama ben bu rakamı bedelsizden önce görüp satmadım şimdimi satacam spek sen bu hisseyi seve seve yukarı tasıyacaksın ya bugün ya yarın o milyon lotları sandıkta saklamak için tutmuyorsun ya yatırım tavsiyesi değildir....

2. yazdıüım şey sunun içindi bende taşıdım o hisseyi 3 ay sonrasında aynı beklentilerde durdum, ama gördüğüm onun istediği mal bendeki değildi yani tahtanın işi uzun gibi geldi ve ayrıldım, adamın karaktersizliği üzerinde mutabıksak eğer bu adam meletecek diyorum, dikkat edin diyorum, ergenlik konusuna gelince 15 yıllık bir tecrübe ergenlik olarak öngörüyorsanızi yaşınıza saygı duyarım

3. Her güzel olayı mundar ettiğin gibi bunu da ettin..

1.75 aşşasına bir sarkma olması durumunda alım için uygun yerlere gelecek. Bekliyorum spek.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

5. Yahu sende hep aşağı gelmesini mi istiyorsun anlamadım ki.

Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Yahu sende hep aşağı gelmesini mi istiyorsun anlamadım ki.
    Portföy yapıyorum. Buradaki arkadaşlar uçacak kaçacak diyor ama o kadar kolay değil. Bu faizlerde spek tahtayı yukarı taşımak kolay değil üstüne birde şirket sahibinin ailevi olarak hisse satması olması neyse ben parama göre 6 ile 14 aylık bir süreç için buradayım baktım s_400 krizine kadar yüzde 30 yapar boşaltırım portföy 'u
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

7. Bu sayfada yazan 6-8 arkadas var çoğu da ilk alanlardan benim gibi genelde zarardayiz .uçacak kaçacak muhabbeti hiç donmemistir.inversting ve Twitter de yazan var ama burada denk gelmedim.

8. şimdi bedelsiz muhabbeti ile alanların satmasını bekleyecek örn.ben
    hikaye uzun

Sayfa 376/773 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •