Sayfa 650/946 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Usd/try 6,1647 +0,0146 +0,24%
    gau/try 254,962 +0,846 +0,33%
    usd/zar 14,4010 -0,0214 -0,15%
    eur/try 6,9068 +0,0248 +0,36%
    eur/usd 1,1201 +0,0011 +0,10%
    gbp/try 8,0417 +0,0011 +0,01%
    gbp/usd 1,3078 +0,0004 +0,03%
    usd/jpy 110,16 -0,08 -0,08%
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Ben alıntılamayayım artık kendini bir şey sanacak keskin zekalı ibiş.

Varsa öyle bir proje "dediğin gibi" gayet güzel tutmuş he, 15+ sene iktidar kalacak sonra proje tutmamış. Dibi tutmaya başlamış ki kokular gelmeye başlamış artık, ortam belli..
    Yazında da bunu zaten tane tane malum kişiye anlatır gibi anlatmışsın.
    Bir tarafı karalarken diğer tarafı akla..
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Bu ülkede ve genelde islam dünyasında emperyalistlerin en önemli projesi aklı kullanmayı red eden yobazlardır,bazen açıkdan bazende el altından emperyalistler hep bu yobazları kullanır,destekler...bunların hakimiyeti kocaman bir coğrafyayı modern dünyadan asırlarca geride bırakıp,sefalet,cehalet ve ahlaksızlık bataklığında çürütür.milyonlarca insan orta çağ avrupası misali cennet havucu ile uyutularak ruhban sınıfının demagogları dünya üzerinde cenneti yaşamakdadırlar dolayısı ile ibişlerin ona buna proje demeden önce azıcık aklını kullanmaları çok önemlidir..

5. Farz edelim ki hepsi proje.
    Dincisi, Atatürkçüsü, hepsi proje diyelim.

Artık dinci projeden sıkılmış olamaz mıyız?

Atatürke hakaretler edilip bizim damarımıza basılırken, din ile kandırılanlar 18 yıldır gayet mutluydu.

Artık ben de Atatürkle kandırılıp mutlu olmak istiyor olamaz mıyım?

Proje olsun veya olmasın, artık benim değerlerimi el üstünde tutan bir siyasetçi istiyor olamaz mıyım?

Küçük temel babasına sormuş
    -Baba ha benum dedem laz miydu?
    -Laz idu
    -Onun babasi da laz miydu?
    -Dabi laz idu uşağum.
    -Onun babasi?
    -Hepisu laz idu. Yedi cöbek laz idu.

Temelin gözleri ağlamaklı olmuş.
    -Ama ben yine de artuk kahvaltida hamsi yemek istemiyrum.

6. YSK hakimlerinin aldığı karar tarihe geçecek aptallıkta bir karardır. Acaba bu kararın çelişkilerini neden görmediler diye düşünüyorum.
    Yıllardır çoktan seçmeli sınav sistemiyle yetişen öğrencilerin muhakeme gücüne sahip olamayacağını savundum durdum.
    YSK daki hakimlerin en gencinin 55 yaşında olduğunu görünce dedim ki bunlar zamanında eğitim sistemi bu kadar teste dayalı değildi. O zaman sebep bu olamaz.
    Din ve ahlak dersleri o zamanda vardı. hatta bir çok çocuk yazın camilerde Kuran öğrenirdi. O zaman sebep bu olamaz.
    Anne babalar komşunun eriğini izinsiz yemenin bile haram olduğunu söylerlerdi. bu da olamaz.
    Aslında sorunu eğitimde aramamak gerekiyor. Sorun insanın yoksulluğunda. Bu hakimlerin büyüdüğü zamanlar yoksulluk vardı. Herkes yoksulluktan kurtulabilmek için makam, ün, para peşine düştü, hepimiz düştük. Bu hakimler elde ettikleri kazanımları korumak ve devam ettirmek için bu kararın çelişkilerini görmemezlikten geldiler. Yani eksik olan zeka, eğitim falan değil, eksik olan yoksulluğumuz.

o üyelerden ikisi khk ile atılanlar oy kullanamaz diye oy verdiler başka birşey tartışmaya gerek var mı o ikisinin hukukçu olup olmadığı bile tartışılmadı. hukukta yeri olmayan kararlarını yazdırdılar tutanağa

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    haziran sonuna kadar hergün 3-5 kurş bir iki defada şok alımla 7.40 üstüne gidecek gibi
    Baskan bu da mı totem yoksa sattinda 6.19 dan 5.90 gelmesi icin mi butun bunlar )

Sayfa 650/946 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •