Sayfa 354/1000 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
    Usdtry gidemiyor, MB taze dolar da aldı bankalardan nereye kadar zorlayacak bakalım merak ediyorum.
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

2.  Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Usdtry gidemiyor, MB taze dolar da aldı bankalardan nereye kadar zorlayacak bakalım merak ediyorum.
    Benim ekranda gidiyor görünüyor ama farklı yere mi bakıyoruz.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Seçime kadar halk dövize bakıp ona göre oy kullanacağı düşüncesiyle seçime kadar dolar yükselmez, seçim bittikten sonra 4,5 yıl daha seçim yok. Yani seçimden sonra salarlar ipini doların gibi gibi

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Ben alım satım işinden eski alışkanlıklardan dolayı dilim yandı bu aralar çok temkinliyim ....

Alçalan (alçak ) trend direnci 6.0450 ye kadar düşmüş. Kademeli almaya devam edeceğim.

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Alçalan (alçak ) trend direnci 6.0450 ye kadar düşmüş. Kademeli almaya devam edeceğim.
    Liram olsadaaaa beeeen alsaaaaaammmmmm

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. müge Anlı' nın proğramında, kayıp 1,5 yaşındaki ecrin bebeği günlerdir arıyorlar. Anadolumun saf görünen uyanık insanları Müge ve yılların avukatı ( Rahmi bey ) ve başhekimlik yapmış yaşlı dr. amcayı kandırdıklarını düşünerek , özgüven patlaması yaşıyorlardı. Oturmalar, konuşmalar, hitap şekilleri, aile ilişkileri vb. adeta Ülkenin özeti gibi.

Çocuğun cesedi bulunduğu sabah ( henüz aranırken ) adamlar '' Şeytan almıştır, kuş kapmıştır '' felan dediklerinde Sunucu Müge hanım, dindeki yozlaşmaya dikkat çekerek, tüm yetkilileri adeta salladı. Yakında işinden olursa şaşırmam.

Dolar işini de Cübbeliye mi yoksa diyanetten fetva hattına mı sorarsınız artık bilemeyeceğim. Grafik, teknik, siyasi haber boş işler. Bulun bir medyum işi bitirin..... ) yatırım tavsiyesi içermez.

7. Bu daha D yapacak ordan gelecek E yapacak millet 5,50-5,60 diyecek ordan artacaksa artacak, üçgeni uzattılarda uzattılar ve üçgen içinge hiç ettiler koca 1 ayı.
    Bu ay TL de Faizde kalan yırttı hem doların volatilitesinden etkilenmedi hemde %2 ye yakın parayı cebine koydu.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Liram olsadaaaa beeeen alsaaaaaammmmmm

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Liranın olmaması gibi bir durum yok. bankalar lira dağıtıyorlar. Alt tarafı kredi işlemi....

Sayfa 354/1000 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •