Sayfa 56/185 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 1480 madde; 441 - 448 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

1. Tabiki kimse bilemezde daha önce bedelli olayı yaşamış hisselerden tecrübeli olanlar tahmin edebilir. Örneğin geçen sene a hissesi bedellide sonra 2 ay sonra %5 artmış gibilerinden . Ben 6 aydır borsadayim bütün paramı kaybetmeden olayları kavramaya çalışıyorum. ...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by MESS Yazıyı Oku
    Tabiki kimse bilemezde daha önce bedelli olayı yaşamış hisselerden tecrübeli olanlar tahmin edebilir. Örneğin geçen sene a hissesi bedellide sonra 2 ay sonra %5 artmış gibilerinden . Ben 6 aydır borsadayim bütün paramı kaybetmeden olayları kavramaya çalışıyorum. ...

Bu tip hisseler patron yada patron destekli spekler tarafından yonlendirilirler. Bu yüzden onlar ne derse o olur. Diğer hisselerle karşılaştırmak doğru sonuç vermeyebilir. Kendileri nasil kazanacaksa o şekilde hareket eder.

Yatırım tavsiyesi değildir ...

3.  Alıntı Originally Posted by MESS Yazıyı Oku
    Eğer bedelli gerçekleşir ise hissenin fiyatında daha sonra olumlu gelişme olabilir mi kısa vadede. Daha önce bedelli geçirmiş arkadaşlar tecrübelerini yazabilir mi? Bir de 1000 TL lik hisseme dalga geçmiş birisi benim gibi işsiz birisi için oda çok para emin olun 😂

Abi ben dalga geçmek için yazmadım kusura bakma üzdüysem. Benim zarar o kadar çok ki onu ifade etmek için kurdum o cümleyi tekrar özür dilerim kırdıysam.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by MESS Yazıyı Oku
    Tabiki kimse bilemezde daha önce bedelli olayı yaşamış hisselerden tecrübeli olanlar tahmin edebilir. Örneğin geçen sene a hissesi bedellide sonra 2 ay sonra %5 artmış gibilerinden . Ben 6 aydır borsadayim bütün paramı kaybetmeden olayları kavramaya çalışıyorum. ...

Bedelli normal sartlarda nedir normal sartlar
    Durust patron calisan ureten bir sirket icin yatirimci icin iyidir.. sermayeye para koy diyor ama 1 yil sonra eritiyor bu tip uckagitcilar .. 6 aydir borsada isen zaten uzun vade duracagini pek sanmiyorum acikcasi vur kac topi var sende ama mayis ayinda ve onumuzdeki 3 ay borsadan para kazanmak zor borsalarin bi kar satisi yapmasi gerekiyor.. sermayeni koru yeter.
    Uzun vade dururum bedelliye girerim Zararina vermem dersen 1 yil sonra batmassa mutlaka kazanirsin yanliz hisse cok duser maliyetinin yarisina kadar inerse ordan bi ek alim yapmak lazimki zarari cabuk kurtarasin.

Ytd..

5. Haber olumlu algilandi gibi 82 alimlar iyi sayilir

6.  Alıntı Originally Posted by Rookie Yazıyı Oku
    Haber olumlu algilandi gibi 82 alimlar iyi sayilir
    Hadi inşallah

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. arkadaşlar yanlışım varsa düzeltiniz.
    Sigorta borcu (26 mio TL) karşılığı menkul yat ort alması galip öztürk için çok iyi olabilir; salt nad açısından bile çok mantıklı. Öte yandan karşı tarafta para alıp borç kapayacak, tabi perde arkasında bir miktar da ekstra para alacaktır. Sonraki süreçte ise galip'in projeleri vs devreye girdiğinde yaptığı yatırımı katlayacaktır. Bu durumda taraflar kazançlı çıkacaktır.
    Tabi bu noktada biz ky açısından şunu unutmayalım; çaycı hangi senede el attıysa hak ettiği yerlere getirdi.
    Bu durumda bu senetler ucuz değil midir?
    YTD

8. arkadaşlar daha öncede yazdım .bu üç kağıtta danışıklı olarak operasyon yaptılar metronun almak istemesi hikaye dedim ve doğru çıktı galip ve ekibi önceden malları topladılar ve haber destekli çıktılar.insanların algısıyla oynadılar.özelden yazanlarada bu grubtan uzak durun dedim....çünkü ortada tek gerçek var oda mustafa şahinin ege sigortayı batırması ve taahütlerini yerine getirmemesidir.euro yat holding hissesini 2.60 tan ege sigortaya sattı ve 26 milyon içini boşalttı bu yüzden hazine ile davalık hisselerinide borçlarını ödemeden satamaz devredemez.ytd

Sayfa 56/185 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •