Sayfa 650/1000 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Simdi iktidarin yaklasik 2 ay zamani var. Bu sureyi iyi kullanmak isteyeceklerdir. Ay sonunda trump ve erdogan gorusmesi olacak g20 de. Muhtemel ilimli bir gorusme olur.

O yuzden ben dolarda kisa vadede agresif hareketler beklemiyorum.

MSB nin aciklamasi bize gosteriyor ki iktidar Abd yi pek fazla kizdirmak istemiyor.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ABD den gelebilecek muhtemel ekonomik yaptırımlara kadar 5.80 ile 6.20 arası yani 6 civarında yılan dansı yapacak gibi dolar. Amma merkez şaşırırda Çarşamba günü 3 puan faiz indirirse dolar 6 üstüne atar bir daha 6 altına tekrar geriye gelmez diye düşünüyorum.

Araştırmalar İstanbul seçimi İmamoğlu alacak diyor, piyasa bunu çok fazla umursamıyor. Alacak almasınada seçim sonrası ne olacak o belli değil. Yenilgi kabul edilip sineye çekilecek mi yoksa sert söylemlerle yeni bir atraksyon mu olur bilinmez.

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    net bir siyasi davranışı okuyamıyorsun sevgili forumdaş saadetin aday cıkarması tamamen imamogluna destek için dir
    zaten imamogluna oy verecek olan saadet ten verecektir şayet saadet aday cıkarmasa chp adayına oy vermeyecek secmeni akp ye oy verebilirdi aday cıkarmakla bunu engellemiş oldu
    Aynen oyle. Kaldi ki Temel Amca ile KK iyi bir iliskiye sahipler. Onlar bunun en dogru secenek oldugu konusunda fikir alisverisi yapmislardir.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kitapci34 biraz dinlensin ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Tam da şikayet ettim, şükür.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Eline sağlık

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    yani sonunda !

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
    Arkadaşlar, petrolle ilgili aklımda bir soru var:

Günlük dünyada ortalama 1 milyon varil petrol tüketiliyormuş, yani yılda 365 milyon varil petrol. Bu kadar miktar petrol yeraltından hergün çıkartılınca bunların bulunduğu alan yeraltında boş mu kalıyor?

Tabii diğer madenler için de geçerli ama herhalde günlük en çok çıkarılıp tüketilen olduğu için petrol diyorum. Eğer boş kalıyor ise şu anda çok petrol çıkartılan yerlerde, yerin altında devasa boşluklar mı var?

Bilen bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 650/1000 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •