Sayfa 918/992 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Fonda 15 günden fazla kalınca yeni para özelliği kaybediliyormuş. Bu nedenle HSBC, 24% faiz veremeyiz dedi. Siz böyle bir şey yaşadınız mı? Tşk.
    Benim şube ara sıra tekrar mevduata dönün verelim diye ısrarla arıyor fonda yeni para olarak sayıyorlar diye söyledi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Aralık ayından bugüne geçen sürede ödenen paranın faiz maliyeti sıfır mı ki daha ucuza gelsin?
    Dedim ya ben kredi kartiyla cekip kredi kartini 9 a boldugum icin bana her turlu karli olur😄

Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Bizim çocukta hem ingilizce hem fransızca iyi seviyede..Akademik başarı için değil sosyal ve kültürel yönü güçlü olsun diye bu paraları
    veriyorum açıkçası.Dünyanın her yerinde zorlanmadan yaşayabilsin,dünya vatandaşı olsun diye..ülkemizin durumu malum...eğitim
    sistemi içler acısı maalesef.Neyse başlık dışı bir sohbet konusu açmış oldum.Bunun için kusura bakmayın.

Ödeme konusunda yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Bu arada 9 taksit bana da mantıklı geliyor.
    Egitim konusunda ayni fikirdeyim. 9 taksitte karli ama kotu oluyor. Tam bitti derken 1 sonraki yilinki basliyor. 😃😃😃😃😃

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://www.cnnturk.com/video/turkiy...-aciklamalar-5

Imam hatipli olmak demek dava adami olmak demektir...
    Kendi torununun nerede okudugunu bi arastirin derim.

Syg,
    http://onurlugazeteciler.net/fakirle...an-kolejlerine

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Benim şube ara sıra tekrar mevduata dönün verelim diye ısrarla arıyor fonda yeni para olarak sayıyorlar diye söyledi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sizinki hangi şube? Mahsuru yoksa söylerseniz sevinirim. Ya da sizin Mt nin cep teli verebilir isiniz özelden. Tşk.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. HSBC Premier, USD temdit, 35 gün, %3.00.

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Neden Fibanin ppf sini dusunmuyorsunuz?
    PPF'ler uzun vadede yüksek getiri sağlamayacak geçici bir durum yaşanmakta ama Nzor bono'da bugün 598 gün sabit ama basit getiri sunuyor Sn. webster

Garanti internet şubesinin domainini yenilerken SSL kurmayı unutmuş internet şubesine girerken dolandırılabilirsiniz minvalinde uyarılar veriyor tarayıcılar öbür bankalar adını kısaltırken zaten yeterince uzun olan garantiyi bide garanti be be ve a yapıyorsun onuda beceremiyorsun, muhtemelen birkaç seneye adını sadece bbva yaparlar...

Sayfa 918/992 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •