Sayfa 471/1024 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Merakımdan bir şey soracağım ,velevki 1yıl boyunca dolar 3,40-3,60 aralığında gitti nedir bu kadar rahat uyutan ..rakamınız tl karşılığı aynı kalıyor üzerine birde %14 faiz zararı var .Hedefiniz dolarla bir yatırım yapmak mı ? yada ne bileyim çocuk okutacaksınızdır ileride yurtdışına vs vs .
    Hedefim yatırımdan ziyade elimdekini korumak, 100.000 dolarım varsa bunu 100.001 dolar yapsam benim için kafi. Beni rahat uyutan çocuksuz ve borçsuz bir çift olarak yaşamak. Ülkenin içinde bulunduğu koşulları da dikkate alınca Dolar'ın huzurlu kollarına bıraktık kendimizi.

2. Zorlu bir pazarlıkla tanışma olarak Anadolu da 700k tl için 14,85 oranla 32 gün bağladım. Aslında mevduat düşünmüyordum, bir avm de eşimle parayı ne yapalım sohbeti yaparken banka memuru kız kulak misafiri olmuş. Bizi ikna etti. Gittik şubesine birlikte ,ağırladı bizi. FED öncesi dolarları çoğaltma taraftarı olan beni de ikna ettiler faize.

3.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Hedefim yatırımdan ziyade elimdekini korumak, 100.000 dolarım varsa bunu 100.001 dolar yapsam benim için kafi. Beni rahat uyutan çocuksuz ve borçsuz bir çift olarak yaşamak. Ülkenin içinde bulunduğu koşulları da dikkate alınca Dolar'ın huzurlu kollarına bıraktık kendimizi.
    Bu da bir çözümdür.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Kaç günde açılıyor hesap formu doldurunca şubeye gitmek gerekiyormu kart veriyolarmi bende merak ediyorum .
    e turuncu için şubeye gitmeye gerek yok internet üzerinden başvuru yapılıyor.iki üç gün içinde de kuryeyle kartın geliyor.benim bugün geldi.hesap açılışını bekliyorum sanırım açılınca bilgi vereceklerdir.

5.  Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    tüm bankalardaki mevduatları toplasan ( parayı mevduatta tutanlar) 810 milyon tl gibi komik bir rakam çıkar
    pazarcışükrü diye bir forumdaş vardı o musunuz merak ediyorum; yazılarınız ciddi mi değil mi anlayamıyorum. Bankalardaki mevduat toplamı 1.64 trilyon TL şu an. Krediler ise 1.87 trilyon. Aralarındaki fark çok açık değil. Tüm bilanço toplamı ise 2.81 trilyon.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Güzel açıklama sağolun. Borsa dersleri hep pahalıdır .
    Elim long'a hiç gitmemiştir zaten. Ya dolar ya borsa birinden birinde short almaya alışkınım. Borsa ancak "satış mevsimi" olan Mayıs'ta işime yarayacak gibi.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

6.  Alıntı Originally Posted by marfatih Yazıyı Oku
    günaydın,

aktif de bono sattım 08:50 de hala işlem gerçekleşmedi.Her zaman bu kadar uzun mu sürüyor.
    Sorun çözüldü mü? Şöyle bir şikayet okuyunca yazdığınız dikkatimi çekti..

https://www.sikayetvar.com/aktif-bank-parami-vermiyor

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    e turuncu için şubeye gitmeye gerek yok internet üzerinden başvuru yapılıyor.iki üç gün içinde de kuryeyle kartın geliyor.benim bugün geldi.hesap açılışını bekliyorum sanırım açılınca bilgi vereceklerdir.
    müşteri no ve şifre telefona msj olarak gelecek sanırım.

8.  Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    ben mevduat nedir , ne için yapılır hiç kafa yormadım, param en fazla 3 günden fazla( hafta sonu mecbur) yani 4 gün bağlı kalsa elim kolum bağlı gibi düşünürüm.., binlerce şeye anında yatırım imkanı var, fırsat geldiği an paranın bağlı olması , hayali bile üzücü , yalnız bu işler ciddi birikim ve zamanlama gerekiyor, ciddi yorucu ve yıpratıcı işler, emtia tarafı için, zamanlama herşey 1 gün sapma batış, 2-3 gün sapma yok oluş , hele haftalık sapma bitiş demektir, bana mevduat yapmak taş devri çağında tekerleği bulmak gibi geliyor, paranı banka bloke ediyor , çeksen geliri kesiyor, bana uymuyor, yine yapan yapsın , yanlış anlaşılmayayım, likit fon %15 i ben araştıracağım tabii zamanım olursa, bana şu an en uygunu bu, al-sat aynı fiyat, şu an 0,003 günlük dışında veren banka yok, , günlük 0,05 , 0,06 , likit hedef, yakında oluşmalı , likit fonların büyüküklerinde sapma olursa düşüş yönünde bu ilk 0,04 sonra 0,05-0,06 olmalı, çıkanı içerde tutma mantığı, , bu kaleme ciddi kafa yormak lazım , yazı uzun oldu,
    Likit fonlarda %15 oran var mı? Uzun bağlamayı sevmeyenler için 13,50 gibi oranlarla Kiraz Hesap, e-Turuncu, Oksijen ve VOV hesap alternatifleri mevcut günlükte.. Tabi bazıları hoşgeldin oranlarını yiyene kadar.

Sayfa 471/1024 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •