Sayfa 514/981 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    İhtimal dahilinde. Kuru bir sure daha baskilayacak imkan da var. Kayisin kopacagi ani bekliyorum o yuzden. Yarin 6,50 olsa satmayik zaten. O yuzden kisadaki hareketleri pek onemsemiyorum. Hedefe bakiyorum.
    Bence böyle bir ihtimal yok.Eger suni baskılamaya kalkarlarsa çok sert teper.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Akdenizdeki gaz kaynaklari soylenildigi gibi buyuk ise emeklilik yasi duser maaslar artar...

3.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Akdenizdeki gaz kaynaklari soylenildigi gibi buyuk ise emeklilik yasi duser maaslar artar...
    Hangi ülke?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    He he . Git senide bekliyorlar zaten.Tovbe tövbe.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Şu an

Sirkeci de

Usd
    Alış 5,60
    Satış 5,65

Euro
    Alış. 6,26
    Satış. 6,325
    Satin alabildiniz mi peki sadece alismi var

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Ben özellikle 6,80-7,20 görüldüğünde DTH larda çözülme olacağında ısrarcıyım. Millet 1 yıldır kurt gibi 7 TL yi bekliyor tersine her düşüştede DTH larda patlama yaşandı.
    Şuan Memleketimizde yerlinin elinde dolar 7,20 ye çıktığında kafasına vuracak tertemiz 15-20 milyar dolar canlı para var ha satmadımı 20-30 mu olacak dedi uzun işini bilir 1 yıl daha kitler 5 TL yi bozmayana.
    Venüzellada 1 aylık asgari ücretle 2 kilo et alınabiliyor.. Dengeleme gelene kadar hane halkı altın ve dolar satmaz
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Parabolik sıçrama matematiksel olarak yakınsayan bir dizi olmadığından denge noktası oluşması ancak dış müdahale ile mümkün.
    sıçramanın parabolik olduğu ne malum, illa kuadratik mi olacak, eksponansiyel veya hiperbolik niye olmasın? ortamda matematikçi yok diye bunları millete yedirmeyelim
    yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Devler mevcut TL pozisyonları nedeniyle şimdilik tepki göstermeyi kendileri açısından uygun görmeyebilir ve şimdilik izlemekle yetinebilirler. Bu nedenle gelecek hafta kurlarda beklenenin aksine oldukça sakin bir seyir izleyebiliriz.
    Size katılıyorum sakin bir hafta olmasını bekliyorum.
    5,60-5,75 bandında gider gelir.

Sayfa 514/981 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •