Special Days Image
Sayfa 138/1013 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 8102 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Gümüş 12 günde 14,90 dan 16,44 e... (%+10,33)
    Ben iyi bir düzeltme bekliyorum.

En son Ons 15,6 dan almıştım 1 kg...
    Alımı kestim.

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    0.50 gerçekten marjinal bir karar olur.
    Neden çıkardın neden indiriyon derler adama.

Trump haklı çıktı fed faizleri fazlaca artırdı.
    Bütün bu gelişmeler altın ve gümüşü destekler.
    Faiz artırmanın sebebi önümüzde ki resesyon için marj yaratmaktı ... ons 0.50 indirimi fiyatlamaya başladı eğer beklenti karşılanmazsa geri cekilme mümkün...

3. New York Fed (Merkez Bankası) Başkanı John Williams, faiz indiriminin "olası bir felaketi" önleyeceğini savundu ve "Felaketin ortaya çıkmasını beklemektense önlem almak daha iyidir" uyarısı yaptı.

Merkez Bankası Araştırma Derneği'nin toplantısında konuşan Williams, ABD Merkez Bankası'nın (Fed), faizlerin düşük ve ekonomik büyümenin yavaşladığı zamanlarda "bir felaketten" kaçınmak için önleyici tedbirler alması gerektiğini vurguladı.

Williams, Fed'in elinde birçok olanak varken, ekonomik sorunların daha ilk belirtilerinde hızlıca harekete geçerek faizleri indirmesinin yerinde olacağını vurguladı.

Williams'ın konuşmasından birkaç saat önce bir açıklama yapan St. Louis Fed Başkanı James Bullar da, faiz indirimini desteklediğini söyledi ve böyle bir adımın ekonomik yavaşlamaya karşı bir "sigorta" olacağını vurguladı.

Fed yetkililerinin açıklamaları, "güçlü bir faiz indirimine sinyal" olarak algılandı.

4. Asya tarafından altına hiç destek gelmiyor artık. ABD açılınca yükseliyor Asya seansında hafif düşüyor. ABD seansı açılınca bakalım ne olacak. 1450 ler gelebilir bu gece.

5. Şant Manukyan bu işleri iyi bilen birisi. Güzel bir video koymuş yine. Altın ve gümüşte henüz kaçan bir şey yok ralli yeni başlıyor demiş. Gümüş daha ucuz kaldı diyor evet gerçekten öyle oldu ve şuan daha sert çıkıyor. Ben altıncıyım ama. Fiziki gümüşü kamyonla almam lazımdı onun için altına gömüldüm.

https://youtu.be/DhYCvVXp3vA

6. Merhaba,
    Size birşey danışmak istiyorum.Fiziki altını nereden ve ne şekilde alıyorsunuz?
    İAR mı?Alım satım makas ne kadar?
    Bilgilendirme yaparsanız sevinirim

7.  Alıntı Originally Posted by Marslı Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Size birşey danışmak istiyorum.Fiziki altını nereden ve ne şekilde alıyorsunuz?
    İAR mı?Alım satım makas ne kadar?
    Bilgilendirme yaparsanız sevinirim
    Ben nadir kuyumculuktan alıyorum. Alım satım arasında fark%1 gibi bir oran. Ama iar bulursanız iar da çok iyidir. Bu 2 markadan şaşmayın bence.

Sayfa 138/1013 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •