Sayfa 844/1000 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Investingden bir yorum
    Ben guldum umarim sizde gulersiniz...

Size basit bir tüyo.Maldayken a haber malda değişken fox tv izleyin.

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Baska isler donuyor demekki jd
    Ya sana jd dedikce aklima jb viski geliyor
    O da aklima chiwas regali getiriyor
    Icmeden duramiyorum...
    petrol altın bıst kontratı yapmışlar ama sıfırı bırak eksi çekiyorlar hisseler düşüyor bi cacık yok sanki trene bakıyorlar proaktiflik sıfır bencede bişeyler dönüyor ilk alanlar çıkıp başkasına mı yaslıyor acaba

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Gelir biraz sonra risksiz PPF arıyorum diye
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad
    Duyanda hisse aldiniz zannedecek 😃😃
    Sizde pimpirik kamu personeli havasi var
    Bankacimisiniz yoksa 😃😃
    Hazır faizler düşmüş vk11 alayım dedim, ppf'nin yarısını sattım.Yahu bir bakarsın alacak vk11 yok.Dene dene 3-5, 3-5 biraz aldım ama millet talan etmiş fonu.
    Gerisin geriye PPF'mize döndük.Boşu boşuna stopaj ödedik erkenden.

Keşke bankacı olsam, ne güzel bir bankam olurdu.Sizlere torpilli mevduat faizi verirdim.

4. arkadaşlar, benim dün satış vererek zararla çıktığım yfv'nin pazartesi fiyatından haberi olan var mı? Bir arkadaşımda daha vardı. Bu gün satmamış belji tahvil faizlerinden dolayı bir güzellik yapar diye? Bu arada bu gün itibarıyla hisse fon tercihimi acc'den yana kullandım. Veysel beyciğim duymasın ama sanki yeniden toparlayacak gibi bir his var içimde.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hazır faizler düşmüş vk11 alayım dedim, ppf'nin yarısını sattım.Yahu bir bakarsın alacak vk11 yok.Dene dene 3-5, 3-5 biraz aldım ama millet talan etmiş fonu.
    Gerisin geriye PPF'mize döndük.Boşu boşuna stopaj ödedik erkenden.

Keşke bankacı olsam, ne güzel bir bankam olurdu.Sizlere torpilli mevduat faizi verirdim.
    Helal sana
    Bankaciya okadar dedim azicik bizi kayir diye
    Yok yapmiyor inat

6.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    E hocalar o kadar süre açıktı, bir kopya oluşturmadınız mı kendinize TCD +3,21 ACC 3,30 GL1 4,36
    Hocam sağolasın kopyaladim

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    arkadaşlar, benim dün satış vererek zararla çıktığım yfv'nin pazartesi fiyatından haberi olan var mı? Bir arkadaşımda daha vardı. Bu gün satmamış belji tahvil faizlerinden dolayı bir güzellik yapar diye? Bu arada bu gün itibarıyla hisse fon tercihimi acc'den yana kullandım. Veysel beyciğim duymasın ama sanki yeniden toparlayacak gibi bir his var içimde.
    veyseli sattınız demek

8.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    tcdd nin yüzde 6 yapması lazım bu endekste 1.4850 ydi elindeki hisselerinin önemli kısmı mayıstan beri baya primli sıkıntı orda ve aynı hisselerin ağırlığı para girişinle daha da artmış onlar düşürüyor fonu bugünkü gibi
    Üstadım elindeki hisseleri biliyorsunuz o hisselerle bu getirileri elde ettiğini biliyorsunuz. O hisseleri satmayıp arttıyorsa ne olabiliceğinide biliyorsunuz Ama %6 getirmesi gerekir diye bir beklenti içerisine giriyorsunuz bunu anlamak biraz zor

Sayfa 844/1000 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •