Sayfa 50/999 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlığıyla ilgili dedikodu yapan, fitne çıkaranlara karşı dikkatli olunmasını isteyerek, "Liderimiz sağlığına kavuşmuştur, tedavi süreci bitmiştir" dedi.

Şükürler olsun. Eski sağlığına kavuşmuş.
    prostatı mı almışlar, o daha büyük sorun, solunum hikaye
    değil miting yapmak adam sarayda bile 45 dk.dan fazla oturamıyor..

2. 2020 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi. 2020 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi ile 2018 Yılı Kesinhesap Kanun Teklifinin görüşmeleri, 9 Aralık Pazartesi günü TBMM Genel Kurulunda başlayacak.

Benim anlamadığım her hafta bu kadar dövizi kim alıyor.Vatandaşın durumu malum,şirket patronları falan alıyor desem ,onlar hem net dış borç ödüyor durumundalar hem de konkordato ilan eden edene.Acaba tl mevduatlar mı çözülüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım her hafta bu kadar dövizi kim alıyor.Vatandaşın durumu malum,şirket patronları falan alıyor desem ,onlar hem net dış borç ödüyor durumundalar hem de konkordato ilan eden edene.Acaba tl mevduatlar mı çözülüyor.
    Maaş ödemelerini ekonomik sebeplerle geciktiren ancak parasının mevcut ve dövizde park etmiş olduğu ortaya çıkan şirket sahipleri... mesela.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

5. https://m.ensonhaber.com/fitchten-tu...nabilecek.html

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Raporlu ilacım zamanı dolmuş idi .

Doktor izinde başka doktor raporlu ilacı muayene etmeden yazmam mümkün değil diyor sonuçta yazmıyor

6 yıldır raporum var alamıyorum ne yapmam lazım ki .

Süper bir sağlık sistemimiz var tebrik ediyorum herkesi bu hale getirenleri

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Gözüm yok ama ara tatilllerde.öğretmenlere ek dwrs ücreti ödenmesi kadar sacma bir sey olamaz.
    Bir öğretmen olarak söylüyorum. Yanlış demek olmaz ama kesinlikle bu bilginiz eksik bilgi.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi. Asla ytd

Sayfa 50/999 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •