Sayfa 66/171 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 521 - 528 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. kagıt 5dk lıkta çok sıkıştı...bir yöne kırması lazım ama hangi yön...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    kagıt 5dk lıkta çok sıkıştı...bir yöne kırması lazım ama hangi yön...

Beklenti yukarı ise ....
    Aşağı kırması bekelebilir ...

3.  Alıntı Originally Posted by marjiman Yazıyı Oku
    Beklenti yukarı ise ....
    Aşağı kırması bekelebilir ...
    beklenti yukari assa demedim ustad bak iki yonede ok var...sadece karar noktasiydi 5dklikta fakat suan 25den gelen destek cizgisinin altinda seyrediyor 34e atsaydi kendini iyi olabilirdi. suan biraz sıkıntı.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Elimde imkan olsa 7 sülalesinin Tr deki mallarına el koyarım. Tek tek ne dolaplar çevirmişler. Şirketlerin içini nasıl cebe indirmişler. Kimlere nasıl aktarmışlar. Aynı anda özel bir operasyon ile Tr ye getirirtirim bu tıfılı. Vs.vs.
    Bunun gibi ******lar ve suça bulaşan sülalesi ceza almadığı müddetçe Tr de bu tür arsızlar ve hırsızlar bitmez.
    Hasbünallah ve nimel vekil.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    beklenti yukari assa demedim ustad bak iki yonede ok var...sadece karar noktasiydi 5dklikta fakat suan 25den gelen destek cizgisinin altinda seyrediyor 34e atsaydi kendini iyi olabilirdi. suan biraz sıkıntı.
    Farkındayım yön belirtmediğine ...
    KY genelde ( biz ) psikolojik olarak hisse hep gidecek der ya içinden
    Benimki de o muhabbet ...
    Yoksa çizdiğin kanalları ...görüyorum ve anlıyorum
    Kanalın içinden çıkıp bir yöne kırsa iyi olur

6.  Alıntı Originally Posted by marjiman Yazıyı Oku
    Farkındayım yön belirtmediğine ...
    KY genelde ( biz ) psikolojik olarak hisse hep gidecek der ya içinden
    Benimki de o muhabbet ...
    Yoksa çizdiğin kanalları ...görüyorum ve anlıyorum
    Kanalın içinden çıkıp bir yöne kırsa iyi olur
    aynen ustad. bakalim...suan 33e 2.2m yigdi...

7. normalde galipcik duz giden tahtayi indirecekse bir bas kaldirir...cikaracaksada bir panik cukur acar...suan ikiside yok duz cizgide yuruyor gibi...bakalim hangisi olacak haftaya...bu hafta gecti gibi...

8. galipcim mal pazarlarken aktif kademeler 50/100bin lot olur gunlukcü kiskislarken ve satis degilde alis niyeti oldugunda satisa yuksek lot yazip alisa yazdigi lotla kucak acar satan ky. icin. sanki modu buna döndü gibi...en azindan bir iki gundur bu sekilde...

Sayfa 66/171 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •