Sayfa 122/188 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 969 - 976 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Ben her türlü maddi manevi yardıma kolumu değil vücudumu koymaya hazırım..

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Vay egyo 6.75 halka arz olmuştu sektörel bazda o tarihlerde akmgy fiyatına bakın? Şimdiki fiyatına bakın kaçları görmüş
    hani burda sallayanlar gerisi teferruat diyenler evet seçkin üyeler tribünden ve perde arkasından izleyenler
    Gövdesini ortaya koyan dünyalı başlat bir hareket istersen.

ben şunu tanıyom bunu biliyom tanımakla olmuyor hep boş hep boş vs vs vs...

eplas mazhar yatırımcılarına helal olsun yolları açık olsun Kemal Beyfendiyi tebrik etmek lazım Zeki adam.

Benimde tanıdığım iş insanı var 40 ülkeye ihracat yapıyor iyi insan mi? Mükemmel mütevazi bana, bize ne faydası var

eplas 21.040
    mazhar 19.500

bu arada tarihe not düşüyorum helali hoş olsun

4. Sayın Joker işin acı tarafı şu, 2 defa darbe aldım.
    Bu forumdakilerden birisi telefon görüşmesinde bana dedi ki "eplas ta mal pazarlamaya çalışıyorlar. Kemal Zorlu'da para yok, elinde varsa sat çık" dedi.

Onu dinledim elimdeki eplasları sattım. Bugünkü fiyatına bakınca, neredeyse kafayı yiyeceğim.
    Hakkımı helal etmiyorum. Ahirette kimler bizi kandırmışsa hakkımıza girmişse zerresine kadar hakkımı isteyeceğim.

Kim kuzu kim kurt bilemiyorum hepsi birbirine karıştı. Söylediğiniz gibi bir Köroğlu bir ayvaz biz yazıyoruz.
    Aklına gelen ne çözüm varsa yazın, belki katkısı olanlar da olur.
    Bir girişim başlatalım, birileri bizim aleyhimize bir işler çeviriyorsa çomak sokalım.
    Allah yardımcımız olsun.

Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Sayın Joker işin acı tarafı şu, 2 defa darbe aldım.
    Bu forumdakilerden birisi telefon görüşmesinde bana dedi ki "eplas ta mal pazarlamaya çalışıyorlar. Kemal Zorlu'da para yok, elinde varsa sat çık" dedi.

Onu dinledim elimdeki eplasları sattım. Bugünkü fiyatına bakınca, neredeyse kafayı yiyeceğim.
    Hakkımı helal etmiyorum. Ahirette kimler bizi kandırmışsa hakkımıza girmişse zerresine kadar hakkımı isteyeceğim.

Kim kuzu kim kurt bilemiyorum hepsi birbirine karıştı. Söylediğiniz gibi bir Köroğlu bir ayvaz biz yazıyoruz.
    Aklına gelen ne çözüm varsa yazın, belki katkısı olanlar da olur.
    Bir girişim başlatalım, birileri bizim aleyhimize bir işler çeviriyorsa çomak sokalım.
    Allah yardımcımız olsun.

onu diyen gazcılar nerede akıllı olmak lazım belki geç ama yakında .... darbe almayan mi var ihanete uğramayan mi var

ibrahim Tatlıses in dediği gibi Allah cezalarını verecek

Milleti gazladılar bimer cimer TMSF SPK hani ortada ne var koca bir fos daha çok varda

7. sayın dünyalı ve sayın joker dileklerinize ve temenilerinize yürekten katılıyorum elden ne gelir yeminle bilmiyorum ortak hareketin hep içinde oldum en son genel kurulun toplanması için elimizdeki hisselerin dökümünü noter tastkli vermiştim şirketin ismide A.Ş oldu ama değişen bir şey olmadı şirket gayrimenkul tebliğindenden çıkmış A.Ş olmuştu sözde kapanmamıza sebeb buydu eeeee ne oldu ne anladım ben bu işten

Alıntı Originally Posted by cottono Yazıyı Oku
    sayın dünyalı ve sayın joker dileklerinize ve temenilerinize yürekten katılıyorum elden ne gelir yeminle bilmiyorum ortak hareketin hep içinde oldum en son genel kurulun toplanması için elimizdeki hisselerin dökümünü noter tastkli vermiştim şirketin ismide A.Ş oldu ama değişen bir şey olmadı şirket gayrimenkul tebliğindenden çıkmış A.Ş olmuştu sözde kapanmamıza sebeb buydu eeeee ne oldu ne anladım ben bu işten
    Soru yun soru cevabı aşağıda

Sayfa 122/188 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •