Special Days Image
Sayfa 341/863 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    dedi mi akrep dedi ))
    Akrep rumuzlu kardeş senden korktu herhalde spek amca...Ama şurası gerçekki 2020 de bu tahta çok şenlikli olur...

2. Speğinde canı sıkıldı bugün bizim gibi farklı birşeyler yapayım dedi galiba gün sonuda - kapatıverir 😂

3. Çürüklerle olmuşların ayıklanma zamanı..Bahar geliyor...MAYISLAR BİZİM....

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Çürüklerle olmuşların ayıklanma zamanı..Bahar geliyor...MAYISLAR BİZİM....
    Tüm temennimiz bu zaten

Sanki bilerek karelle aynı fiyatta götürüyorlar
    Tesadüf mü bu kadarı ?

6. Sayın üstadlar kel alaka diyeceksiniz ama bu sayfadaki arkadaşlar gerçekten geyik yapmaktan ziyade, belli bir bilgi birikimine sahip ve çok dolu yorumlar yapıyorlar.
    İşi olmayip canı sıkılan bir arkadaş şunu cevaplayabilir mi;
    Üç yıldır ASELSAN taşıyorum hisse 1 milyar 200 milyon kar bekleniyor . Buna göre fk kaç olur ve kaçtan işlem görmesi gerekir. Bu bilançolara suanki fiyatı gercekten pahalı mı?

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...i-anlatti.html

Yukarıdaki haber ASELSAN hakkında ipucu verebilir.

https://www.google.co.uk/amp/s/www.b...ek-2244023-amp

Bu haberde de borsaya 40bin yeni yatırımcının geldiği ile ilgili bilgi var. ASELSAN bana göre 15-20 fk ile fiyatlanmayı hak eden bir şirket. Ancak yeni gelen yerli yatırımcı tweetter fenomenlerini, paralı spekleri, günlük kazançlar peşinde koşuyor. Bizim gibi bir kağıt alıp 1-3 yıl bekleme gibi bir durum söz konusu da değil. Hal böyle olunca Aselsan’a yatırımcı zor gelir. Yabancı ne zaman götürür. O zaman 30lardan sıraya girerler.

Ben küçük, potansiyelli, kar payı dağıtan, hikayesi olan ve agresif büyüyen şirketleri seviyorum. Devletin ortak olduğu şirketler, bankalar, spor klüpleri, zarar eden şirketler takibim dışında. Umarım bir nebze görüşlerimin faydası olmuştur.

8. Teşekkürler sayın Sekiz. Aslında geçen ay hepsini klimasana ceviresim geldi ama 3 yıldır taşıdığından kıyamadım. Bende yükselmesinin tamamen yabancı yatırımcının girmesiyle gerçekleşeceğini düşünüyorum.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 341/863 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •