Sayfa 645/999 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Kumarbaz degilim borsaciyim
    Hah komutan tam düşündüğümü yazmışsın.Millet borsacılığı hep borsada olmak sanıyor,asıl borsacılık ne zaman çıkacağını bilmek ve karda çıkmaktır .Gene giriş zamanları gelecektir,gireriz evelallah ,borsadan benim tamamen kopmam olmaz,hangi alkolik iyileşmiş ki )))))))))))))))

Teknik analizin sadece serbest piyasa koşullarında bi anlamı vardır.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hah komutan tam düşündüğümü yazmışsın.Millet borsacılığı hep borsada olmak sanıyor,asıl borsacılık ne zaman çıkacağını bilmek ve karda çıkmaktır .Gene giriş zamanları gelecektir,gireriz evelallah ,borsadan benim tamamen kopmam olmaz,hangi alkolik iyileşmiş ki )))))))))))))))
    Kesinlikle 10 tane yeni cillop gibi hissem var zamani gelince girerim.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    La dolar 5 kuruş arttı kriz sevici olduk , dolar bir daha 7 'lere çıkarsa bizi iyi ederler Sebastiyan .

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sayın GKİ bu dediğiniz nerdeyse 15 yıl yapıldı.2014 den sonra sağa sola yalpalayarak da olsa o iş bitti.Para çok falan diyorlar ya aslında değil.Çakal para çok ,normal para yok.Misal amerikadaki repo krizi aralıktan bu yana nerdeyse bir ayda 500 milyar dolar para verdi piyasaya FED ,bilanço gene 4 trilyon doların üstüne çıktı,faizler zaten tüm merkez bankalarında yok çoğunda negatif faiz var,amerikada artıramıyor.Bol para işi bitti,.Lagarde dün dedi zaten bu iş merkez bankaları açısından bitti dedi.Olacaklar artık başka.Bu virus işi ile beraber korkunç bir durgunluk ve çöküş olacak.Para basılacak da o para bize gelecek de onlar masal.
    Trump güçlü dolar istemiyor ve bunu alacak. Zaten şu ortamda Türkiyeye girişler de zayıf -normal şartlarda olması gereken son devalüasyondan önceki ortamda beklenebilecek girişler de olmuyor, hatta çıkış var tam tersine- o konuda haklısınız.

6. SPK yeni birşeyler yayınlamış yine muhalefet yapanların akıllı mantıklı konuşanların gözünü korkutmak bankalara göz dağı vermek maksadıyla herhalde. Ben şeyi merak ediyorum sabah akşam hisse paylaşan onu alın bunu satın yazan onbinlerce takipçili twitter hesaplarına da işlem yapılacak mı mesela. Aha buradan suç duyurusunda bulunuyorum takipçilerine alenen Halkbankası hissesi aldıran derinhisse hesabı var mesela.
    Ama konu Halkbank olunca suç olmuyor herhalde, Dolar Euro alın deseydi soruşturma başlardı.

7. 09 a yaklaştıkça Euro toplayacağım. Hiç fena değil.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Onu bizde yapıyorduk 2018 kur şokundan sonra o iş bitti. Portföyümün yüzde 25 i Bistte girmek zorunda kaldım kur şokuna, zarar yazdı tabiiki. Şimdi Bist yüzde sıfırda uzun bir süre de orada kalacak. Ekonomi yönetimine bu işin ehli kişiler gelene kadar. Ben yabancıların girmesini bekleyeceğim yabancılar şu an çıkıştalar ve bekliyorlar. Bu 2-3 sene böyle gider.

Sayfa 645/999 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •