Sayfa 86/888 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 681 - 688 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by tayfur133 Yazıyı Oku
    Niye noldu ki..cikis mi yapti..
    Yapmadı ama düşecek batacak diyenlere sitemdir

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Kapanışın üstünde açılış, sonrası en düşük seviyede kapanış yaparken bu aralar tam tersini yapıyor. Ters köşe planı sert yükselişlerden bence daha iyidir
    Düzeltmesini seans içinde yaparak uzun vadeli ve istikrarlı yükselmesine delâlet eder. Ytd.
    Rüya yorumu gibi oldu biliyorum.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Maaşallah dediğim 40 gün yaşamıyor.

3. Arkadaş bunların inançları yok bunlar diyoki... çarparız çurparız yeriz içeriz bu yaşamda kafamıza göre takılırız ölünce de herşey bitiyor ne öteki taraf var ne de öldükten sonra diriliş.... o yüzden umurlarına bile takmıyorlar aslında söylenecek çoook şey var ama

4.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Kapanışın üstünde açılış, sonrası en düşük seviyede kapanış yaparken bu aralar tam tersini yapıyor. Ters köşe planı sert yükselişlerden bence daha iyidir
    Düzeltmesini seans içinde yaparak uzun vadeli ve istikrarlı yükselmesine delâlet eder. Ytd.
    Rüya yorumu gibi oldu biliyorum.

Ortağım biraz öyle oldu ancak biz ne izah etmek istediğinizi anladık Teşekkürler herşey için..Bu arada Mübarek Regaib Kandilinizi şimdiden tebrik ederim..Üç aylar cümlemize hayırlar getirsin inşha Allah..Amin..

5. Anlaşılmayan yada hatırlanmayan yada unutulan bir konu var, iheva , gzt, ihyay buralara nasıl geldi( gerçi gm yi bu olay olumsuz etkiledi) çinli,gop, kanal istanbul falan değil sebep esas sebep patrondan destur alan Ünlü spek cihan sütşurup, ve hala hakim durumda , bu daha ihlasa dokunmuş hali , hele birde onu ele alırsa seyreyle şenliği, Yazdıklarım tamamen hayal ürünü olup, etkilenmemenizi şiddetle tavsiye ederim YTD

6. İleri hareketler yüz güldürmediği gibi düşüşlerde öldürmüyor. Biz buradayız canım benim gitmeyi düşünmüyoruz. Hedef belli sabır sonsuz, İhlastan gelecek olana ihtiyaç yok.
    Yani sıkıntı yok keyif yerinde..
    Bir gün düşer bir gün çıkar.
    Çay demini bulur elbet...
    Bol ve keyifli kazançlar...
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7.  Alıntı Originally Posted by getto35 Yazıyı Oku
    Anlaşılmayan yada hatırlanmayan yada unutulan bir konu var, iheva , gzt, ihyay buralara nasıl geldi( gerçi gm yi bu olay olumsuz etkiledi) çinli,gop, kanal istanbul falan değil sebep esas sebep patrondan destur alan Ünlü spek cihan sütşurup, ve hala hakim durumda , bu daha ihlasa dokunmuş hali , hele birde onu ele alırsa seyreyle şenliği, Yazdıklarım tamamen hayal ürünü olup, etkilenmemenizi şiddetle tavsiye ederim YTD
    Doğru diyosun getto hocam, görüntü aynen söylediğin gibi. Haberler genelde bahane olarak kullanılır ve ağa babalar bunu isterse terse de kullanır. Bazen zarar açıklayan hisse tavan tavan giderken, kar açıklayan hissenin düşmesine şahit olduğumuz gibi. Yani iyi haberi mal boşaltmak için, kötü haberi mal toplamak için de kullanabiliyorlar. Sonuçta niyet önemlidir. Bizim için bu iblisler niyetini doğru mu yoksa tersden mi okutuyor ben şahsen tam emin olamıyorum. Pesemistik ile iyimserlik arasında gidip geliyorum. Çünkü algılarımızla çok güzel oynuyorlar ve bu konuda profesyoneller. Ayrıca bunlara iblis diyorsak herşeyin bize gösterildiği gibi olduğunu sanmak da ne kadar doğru olur ayrı bir tartışma konusu. Herşeyin hayırlısı, inşallah bu defa herşey güzel olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Ortağım biraz öyle oldu ancak biz ne izah etmek istediğinizi anladık Teşekkürler herşey için..Bu arada Mübarek Regaib Kandilinizi şimdiden tebrik ederim..Üç aylar cümlemize hayırlar getirsin inşha Allah..Amin..
    Sağolasın ortak bilmukabele...

Sayfa 86/888 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •