Sayfa 984/996 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 7,865 - 7,872 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    aynen üstad iyi hatırladınız valla tebrik ederim
    Ben de sizi tebrik ederim birinciligi elimden aldiginiz icin 😀😀😀

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    ABD faizleri iyice düşünce TDG'nin elindeki daha yüksek faizli tahvillerin değerlenmesi lazım
    Ayrıca kurda arttı.
    Bu nasıl eksi yazıyor acaba?
    Aynı şeyleri düşünüyordum. Yazdığınız gibi bu şartlarda düşmesinin gerçekten sebebi ne olabilir.

3. ABD endeksleri -9
    Brent 32 dolar.
    Herşey çok çok ucuz
    Patron çıldırdı galiba.

Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Hocam o espriyi hiç bilmiyorum, ama kötü durumlarda söylendiğini farkettim şu an: ---ons 1568 olmuş.
    Ustad bu formasyon emrahin annesinin agaca baglanma formasyonunun bir tik otesidir
    Son formasyon daha da yok yani 😀😀

Benim yesilcanlar pisiyor ons dustukce 😀

Sabahtan akşama kadar bu başlık hakkında şikayet geliyor, uyarı yapmaktan ve mesaj silmekten yorulduk artık .. Bundan sonra konu dışı yazılar , atışma çekişme turu mesajlara uyarı yapmadan ceza uygulanacaktir bilginiz olsun .. İsrarla bazı arkadaşlar yardımcı olmak yerine bizleri zorluyor , lütfen tek baslik burası degil binlerce mesaja bakıyoruz ama bütün gün şikayet şikayet şikayet .. Artık bu durum abartı oldu bilginiz olsun artık silme veya uyarıyla uğraşmayacağım . Bilginize .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Aynı şeyleri düşünüyordum. Yazdığınız gibi bu şartlarda düşmesinin gerçekten sebebi ne olabilir.
    Sn admustafa'nın da yazdığı gibi içinde CDS sorunu olan ülkelerin tahvilleri varmış.Onlar yüzünden eksi yazmış.

Bize sağlam ülkelerin tahvillerine yatırım yapan eurobond fonu lazım.
    Yoksa diğer tüm eurobond fonları CDS yüzünden sıkıntı yaratıyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bir ara espri yapıyordum
    Riski düşük PPF arıyorum diye, nerdeyse gerçek olacak.
    Üstad sayfanın yanında sürekli nkolay bono reklamı çıkıp çıkıp aklıma girmeye çalışıyorlar herşeyi satıp geçmem için, 10,50 mk 11.12
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Asil zarari onlar edecek...yukselis trendine girmeden bir iki gun yukselince giris yapanlara son kez cakarlar...
    Enaz bir hafta saglam yukselis izlenmeli sonra giris yapilmali...

Kesinlikle fon diyorum...hisse senetlerinin ne tur cikis yapacagini kestirmek zor...
    Bir yil bile bekletebilir...

Ha ben bir daha bok girerim o ayri konu
    Neden?
    Gece viopu tam bir ky duzmece oldu...
    Oyun icinde oyun...mertlik bozuldu...teknik tecrube hic oldu...resmen kumara dondu bana gore degil...

Kvba ve ppf de tingirdayarak kiymetli kagit ve madenler arasi git gel yaparim diyorum...ytd
    Kısa vadeli bakan için fonların valörlü alım satımı zar atmaktan farklı değil ayrıca istemediğim hisseleri aldıklarında müdahale etme imkanım yok.Gelecekte de ayakta kalabileceğine inandığım şirketleri alıp yatmak daha mantıklı geliyor.

Sayfa 984/996 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •