Sayfa 370/1002 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    temassiz kullanin, bankanizdan talep edin yoksa
    Temassizda da (100tl) sınır var diye biliyorum.

2. Bu borsalarda hikaye ne kadar net ise o kadar temkinli olmak lazım. Bunu kalbinin üzerine yaz.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    kart temassız zaten ama bazen şifre giriyorum bazen temassız çekin diyorum...kredi kartı da kullanmıyordum aslında çıkarttık yine banka zırt pırt aradı...iyi dedim gönderin bi tane...

sadece posta değil ya bir de meyve sebze reyonunda poşet açıyor yine parmağı dile götürüyor sonra o elle meyve sebze seçiyor eline alıyor bırakıyor icabında arkasından icabında ben dokunuyorum veya bir başkası onun bıraktıklarına...iğrenç ya...
    Asıl tehlike sizinde yazdiginiz gibi, marketlerdeki sebze meyve reyonlari.
    Mikrop ve bakteri uremesi icin musait ortam.

https://twitter.com/i/status/1238553644204777474

trump yaptigi hal ve hareketlerine bakinca corana virusune inanmak oldukca zor ustune dow 1 gunde 2000 puan ustu yukselisini gormekte ap ayri bir durum akil almiyor..hic inanasim gelmiyor su an yasananlara baska bir is var isin icinde diye dusunuyorum paranoyak yaptilar birsaci olmak zor is.bi yandan savaslar oluyor bi yandan caresiz virus var deniliyor..
    corona isine bi kac lider olurse inanirim mesela merkel trump vs yas 60 ustu olanlar.

5.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Temassizda da (100tl) sınır var diye biliyorum.
    Temassızda müşteri kartı kendi gösteriyor limit üstü ise şifre giriyor şeklinde olması lazım. Kasiyerin eli değmemiş oluyor ama numerik pad'e şifre girerken temas oluyor.

Eskiden lokantadan çıkarken kolonya tutulurdu, o gelenek her yere gelebiir veya antiseptik sıvı dispenser'ları da konuluabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    https://twitter.com/i/status/1238553644204777474

trump yaptigi hal ve hareketlerine bakinca corana virusune inanmak oldukca zor ustune dow 1 gunde 2000 puan ustu yukselisini gormekte ap ayri bir durum akil almiyor..hic inanasim gelmiyor su an yasananlara baska bir is var isin icinde diye dusunuyorum paranoyak yaptilar birsaci olmak zor is.bi yandan savaslar oluyor bi yandan caresiz virus var deniliyor..
    corona isine bi kac lider olurse inanirim mesela merkel trump vs yas 60 ustu olanlar.
    Allah muhafaza bu şekilde bir şey çıkar ise sığınak aramak lazım.

https://tr.euronews.com/2020/03/12/c...ciklama-borclu
    Çin: Koronavirüsü ABD Vuhan'a getirmiş olabilir, bize açıklama borçlu
    euronews • Son güncelleme: 12/03/2020 - 17:49

8 yıl önce ben borsaya başladıgımda halk 14.80 garan 8 akkız 7 thy 7 idi peynir 10-15 arası gr altın has altın 85 tl idi,dolar tl 1.7-1.8 arası idi dış borsalar bu fiyatın 3 de 1 i idi .8 yıl geçti hisseler aynı yerde,short açmayı düşünenler için yazdım

borsalar korkut malı elinden al,coştur mal ver şeklinde devam ediyor ve edecek,ben etrafımda hasta olan veya ölen duymadım,hatta italyada yüksek lisans yapan kızım 16 gün önce geldi orada tanıdıklarıyla konuşuyor ciddi bir durum yok 1000-1200 ölüm olmuş,duydugumuz,kötü tabi ölüm olması ama diger hastalıklardan ölüm daha fazla hemde yıllardır bögle

Sayfa 370/1002 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •