Sayfa 713/1002 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Viop - XIII

Vay inek pala sabah sabah 700 point soktu hemen. Demek ki atlamamak lazımmış.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Asla benim öyle olumlu haber pompalama gibi amacım olmamıştır .......... sonuçta grip yani .... Allah korusun veba , aids olsa buradan herkese dostça tavsiye ederim evde oturun kendinizi karantinaya alın felan.Avrupa da veba dan milyonlarca insanın öldüğünü tarih kitapları yazar..Veba ile korona karşılaştıramassınız bile .............
    Arkadaşım, çok pozitifsin Polyanna gibisin neredeyse. Corona virüsü bir tür grip değil, önce bunu anlaman lazım.
    Bu salgını küçümseyemezsin, hafife alamazsın, evet bugün için belki veba ile karşılaştıramazsın ama biraz durup düşün. Tedavi bulunamazsa bizim ülkemizin, diğer ülkelerin başına nasıl belalar gelecek. Almanya ve Hollanda başbakanları nüfüsun %60-70'ine bu virüsün bulaşacağını ön görüyor. Geleceğe güven olmayan yerde ekonominin ve piyasanın iyiye gitmesini bekleyemezsin.
    Bence herkes oturup vücutlarının bağışıklık sistemini nasıl iyileştireceğini düşünsün. Virüs ile tanıştığımızda güçlü olmamız gerekli.
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

3. Ben bu akşam seansın sevdim. Uzun süreden sonra ilk long denemesi yaptim 104500 den dün akşam seansinin sonlarinda riske girip %50 long oldum. Açılışta 107200 den verdim. Temiz iş cikardim

4. Yürü git.. Herşey sekteye uğradı bilinmezlik patlatmış bombayı hala olumlu tavır
     Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Asla benim öyle olumlu haber pompalama gibi amacım olmamıştır .......... sonuçta grip yani .... Allah korusun veba , aids olsa buradan herkese dostça tavsiye ederim evde oturun kendinizi karantinaya alın felan.Avrupa da veba dan milyonlarca insanın öldüğünü tarih kitapları yazar..Veba ile korona karşılaştıramassınız bile .............
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. açtığı 2-3 short kontrat ile para kazanacam diye , bütün gün ölümler artsın , kötü haberler gelsin , yalan sahte abartı ne kadar haber varsa paylaşan , yetmedi kendi zavallı karı için devamlı olumsuzluk umutsuzluk popmpalayan çakallları unutmayın.

paranız batsın.

dün akşam sağlık bakanı sayı açıklayacak sayı artacak diye sevinen aşağılık insanları unutmayın.

paranız batsın.
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

6. Abi adam veba ile kıyaslıyor kafa 1500
     Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Arkadaşım, çok pozitifsin Polyanna gibisin neredeyse. Corona virüsü bir tür grip değil, önce bunu anlaman lazım.
    Bu salgını küçümseyemezsin, hafife alamazsın, evet bugün için belki veba ile karşılaştıramazsın ama biraz durup düşün. Tedavi bulunamazsa bizim ülkemizin, diğer ülkelerin başına nasıl belalar gelecek. Almanya ve Hollanda başbakanları nüfüsun %60-70'ine bu virüsün bulaşacağını ön görüyor. Geleceğe güven olmayan yerde ekonominin ve piyasanın iyiye gitmesini bekleyemezsin.
    Bence herkes oturup vücutlarının bağışıklık sistemini nasıl iyileştireceğini düşünsün. Virüs ile tanıştığımızda güçlü olmamız gerekli.
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bugun diger gunlere nazarana volatilide zayif.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yav arkadaş ben kapanmaz mı dedim gerekirse tüm borsalar kapanır. Bu emanuke borsası da kapanır mı kapanır. Ulan kapandıktan sonra neden tüm hisseler 3 katı 5 katı açılıyor, anasını satayım. Arkadaş ben mi anlatamıyorum, yoksa anlaşılmak mı istenmiyor. Borsayı kapatıyoruz 90 bin, açıyoruz 200 bin emanuke. Eh öyle ya hisseler 3 katı 5 katı gidince borsa yerinde sayacak hali yok. Bunu diyorum bunu. Bak bunu diyorum. Başka birşey değil. Anlayın yahu.

Sayfa 713/1002 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •