Sayfa 339/1001 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abi sende benim kafadasin. Ben 25 yasinda evlendim. Bir cocugum 3 yasinda digeri 2 haftalik. Fabrikayi kapattik. Hatunla da ayrilacaz seviyeli bir sekilde.

Bazen insanlar diyor keske cocuklar olmasaydi diyorum tam tersine onlarin olmasi harika.

Eger esimle biz ayrildigimiz da da birbirimize saygimizi kaybetmezsek bir sikinti olmaz.
    Sen gençsin yeni fırsatlar da çıkabilir. Yani uğrunda ölüm, para vs takmayacağın şey olursa o zaman aşk oluyor.
    İnsan çocuğuna da aşık olabilir.

Ben merhamet ile sevgiyi karıştırdım hata oldu. Kadınlar hep keşke sen benim abim olsan dediler, her insan güçlü ve her durumda arkasında duracağı güveneceği bir şeyler arıyor.

Komşu da "bro" demeye başladı zaten. Bro brother'ın kısaltması.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Ne yani şimdi yazdıklarını inkarmi ediyisun aynı cumlayi kaç defa yazdın, darbede vefat edenlerle ilgili? Ekran görüntüleri hala kayıtlı bende koyayimmi buraya görmek isyermisin inkar ettiğin yazmadım dediğin şeyleri? Çok duzenbaz adamsın.

Bak önce ağzını topla . Düzenbaz sensin . ( vergi kaçırırım devlete niye vergi vereyim diyen sendin hatırla )

Benim ifadem öyle değil

Benim ifadem şu

Akp zamanında feto devletin her yerini ele geçirdi

Öyle ki hükümetin yaptığı atamalarla Ordu içinde palazlandı

Darbe girişimini kim yaptı nasıl oldu açık

Bu hatalardan dolayı o gün ölenlerin ailesine git sor bakalım niye öldüler

Ordu fetoya teslim edilmese ölecekler miydi

Bir ülkede ordu içinde yuvalanan teröristleri durdurmak halkın görevi mi.

Kafan alıyor mu almaz

Çünkü trolsün
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Sen gençsin yeni fırsatlar da çıkabilir. Yani uğrunda ölüm, para vs takmayacağın şey olursa o zaman aşk oluyor.

Ben merhamet ile sevgiyi karıştırdım hata oldu. Kadınlar hep keşke sen benim abim olsan dediler, her insan güçlü ve her durumda arkasında duracağı güveneceği bir şeyler arıyor.

Komsü da "bro" demeye başladı zaten. Bro brother'ın kısaltması.
    Iyiki hey dude dememis.

Friend with benefits tarzi bir sey dusunmez misiniz acaba.

4. Trump konuşurken yanında o doktorun olması , bakanın olması falan normaldi de genarelin ne işi vardı sizce

Yani coronaya füze mi firlatamayi düşünüyorlar ? Yoooo

E o halde

Söylüyorum bu bir WARRRR

Adam anahtarları istiyor alooooo

Alana kadar ortaklığını anasını aglatirlar

Yok öyle ben anahtarı ona verdim o kime vermiş İngiltere ye

Ya o ?

O da İtalya'ya vermiş İtalya'da Çin'e çin de .....

Hepinizin .....korum çabuk bana anahtarları getirin yoksa adrese teslim korona olursunuz mu deyor acaba

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku

Ben merhamet ile sevgiyi karıştırdım hata oldu. Kadınlar hep keşke sen benim abim olsan dediler, her insan güçlü ve her durumda arkasında duracağı güveneceği bir şey ler arıyor.

Komuş da "bro" demeye başladı zate. Bro brother'ın kısaltması.
    Sayın Ariston siz öyle deyince aklıma geldi;görme özürlü bir genç şarkı yarışmasında dereceye girmişti galiba,darbukasıyla söylediği şarkısıyla:''sevdiğim kız bana abi deyince''

https://www.youtube.com/watch?v=GYaMAPX1nq8

Benim anlamadığım olay şu ismailoğlu tarikatına giderim aczmendi tarikatı ******tır der aczmendiye giderim ismailoğlu ******tır der sonra derimi bunlardan bir halt olmaz ateiste gidiyorum oda derki onların ikisindende bir bok olmaz diyor sonra iki tarikatada diyorum ki sizden bir halt olmazmış ikisi birden hangi deyyus dedi bende aha şuradaki ateist bu seferde tarikatlar derki asıl ondan bir halt olmaz.

Yani demem şu

Yobaz olda sahtekarlık önemli değil

şimdi zeytinyağı gibi üste çıkmanın peşindeler

Oysaki öncekine leşti şimdikide leş

Savunanlarda farksız

Çamur atmakla korkutmakla olmuyor bu işler maalesef

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    finike
    Gönderi
    1,376
     Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Üzüldüm , zor zamanlar .. şans verin birbirinize , 2 çocuk da var .

Sevgi fedakarlıktır . Sarılın birbirinize . Yuvanızı yıkmayın
    selamlar saygılar sunuyorum herkese..
    sn Volnaya yürekten katılıyorum..durumu tekrar değerlendirin..evilik fedakarlık ister sabır ister..yıkması kolaydır yapmak zor olandır..çok gençsiniz..evilik bittiğinde asıl boşluğa düşülecektir..bence yeniden değerlendirilmeli..konuşulmalıdır..

Alıntı Originally Posted by uğuraltun Yazıyı Oku
    selamlar saygılar sunuyorum herkese..
    sn Volnaya yürekten katılıyorum..durumu tekrar değerlendirin..evilik fedakarlık ister sabır ister..yıkması kolaydır yapmak zor olandır..çok gençsiniz..evilik bittiğinde asıl boşluğa düşülecektir..bence yeniden değerlendirilmeli..konuşulmalıdır..
    Denedik denedik denedik ama olmadi. Kimyamiz uyusmuyor. Cok hizli tukettik bazi seyleri. Savasmak bence faydasiz cunku esim gecmisin muhasebesini yapmayi cok seviyor bende hic sevmiyorum.

Eger amerikalilarin deyimiyle bir CLEAN SLATE yapabilseydik olabilirdi ama zor.

Bende istemem 40 yasindan sonra yalniz yasamayi ama ne yapayim.

Sayfa 339/1001 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •