Sayfa 426/466 İlkİlk ... 326376416424425426427428436 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. M. Doğan 500k üstü haberi gönderdikten sonra değişiklik olmamış...

Polar Murat 500 binin lotunu birak, rakamini filmlerde bile birarada gormemistir. Birisi vekalet vermis anlasilan.

Mustafa Kiris kimmis?

3. Bilmiyorum. Kottan çıktıktan sonra künyede belirmişti...

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Birisinin 1 milyon 200 bin birisinin 850 bin. Yani çok zengin insanlar sanırım. Hiç arkasına önüne bakmadiklarina göre. Veya Müjdat beyefendi ile anlaştılar mı ki.

5. Herkes kendi hissesiyle başbaşadır gibime geliyor...

6.  Alıntı Originally Posted by üye Yazıyı Oku
    Herkes kendi hissesiyle başbaşadır gibime geliyor...
    Oturup tek tek lotlarini sayiyolardir ozaman. Gerçi beni ilgilendirmez . Kimin kaç lotu var niye almış neden almış. Ama alış zamanlarina bakmak lazım. Bu süreçte birilerini etkiledi mi bu alislar. Borsa da tek lotun hesabı yapılırken milyon lotlar almak her babayigidin harcı değildir sanırım. Ozaman oturup düşünürsün neden aldin , kime aldın , kimleri manupile ettin. Heleki patronun şaibeli ise. Allah bilir tabi. Çıkıp niye aldıklarını , kazık yedikten sonra ne gibi bir mücadeleye girdiklerini anlatacak değillerdir...

Unal soyledi ya gozalti hissesi aliyormus diye. Elinde patladi iste bir tanesi. Atesle oynarsan gunun birinde yanarsin. Ayrica oyle buyuk paralar da degil ki bunlar. 500-600 bin lira. Ben bu forumda 20 milyon lira piyasa degeri olan sirkete 3 milyon lira sokani bilyorum. Insanlarda para var.

8. Birçoğunun alinteri ile kazanılmış parası olmadığı için kumara yatırıyor. Sonra ekipce ortamı manipüle ederek Bizim gibi ky tokatlayip başka Ocak söndürmeye gidiyorlar. Paradan para kazanıyorlar. Kaybedince de önemli olmuyor. Taş atıp kolu agrimiyor nasılsa. Bizde yıllarca ağlaya ağlaya bekliyoruz.

Sayfa 426/466 İlkİlk ... 326376416424425426427428436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •