Sayfa 263/425 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 3399 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Kalanlara bol kazançlar ben bugün vedalaştım.. Hayırlı ramazanlar..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    neden bu ayrılık? daha yolun başında gitmek neyim nesi

2. geçen hafta çok güzel bir bilanço açıklayan ttraktör iyi bir çıkış yapmış idi..doas da çok agresif çıktı (onun nedenini takip etmedim. o yüzden bilmiyorum..) bu işaretler karsanın da iyi bir bilanço açıklama ihtimalini kuvvetlendiriyor...geçen yıl 11 mayısta bilançoyu yollamıştı...

başka bir beklentisi de 15 mayıstaki amerikadaki ihaledir..bu iki ihaleye toplam 11 günlük bir süre kaldı...yani süre iyicene daraldı..bu gün düşen endekse direnmesinin nedeni bu iki güçlü beklenti olmalıdır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Karsan burdan alınırmı.?
    Güzel bi yorum yapan
    Yokmu
    Y.t.d

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Başka arkadaşlar cevap versin diye bekledim ama günlerdir kimse cevap vermeyince ben cevap vermek istiyorum..

Bana göre avrupada kurduğu iş ilişkileri ve işbirlikleri ile ihracat rakamları artmaya dolayisi ile bilançoları karlı olmaya başlayan bir karsan bu uygun fiyatlardan alınır. .en azından ben böyle düşünüyorum. .

Bu iyi gidişatın üzerine bir de Amerika'daki ihaleyi de alırsa? ?bir kaç Level birden atar ve bambaşka bir oyuncu oluverir. .ki ihaleyi kazanma ihtimali de çok yüksek. .ihaleyi kazanmak için her türlü altyapıyı hazırlamış. .ne gerekiyorsa onu yapmış. .gerisi de artık kısmettir diyorum..

İhale için ürettiği protip çok güzeldi. .amerikalı ortağı da cok güçlü. .Zaten bir önceki ihaleyi de onlar almış..Karsan in üretim tecrübesi mükemmel. .

Dediğim gibi her türlü şart hazırdır. .
    27,03,2020 tarihinde bir arkadaş ile yaptığımız diyalok...o vakitler hisse 1,30 civarlarında idi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Zaten defalarca ertelenmiş olan ihale sonucu bu şartlarda tekrar ertelenecektir diye düşünüyorum. Ertelensinde zaten. İhtimal bile yetiyor ayakta tutmaya. Yoksa bugün tabandaydı mesela. O kadar dirençsiz bir kağıt bu. İhaleyi alır mı konusundaki fikrim ise şöyle. Taksi ihalesinde en güçlü adaydı. En çok oyu aldı. New York belediye başkanı güzel yorumlar yapıyordu. Jan Nahum çok iddialı ve emindi. Kaptık gözüyle bakılıyordu. Çok para ve emek harcandı. Hep beraber hayatımızın kazığını yedik. Jan Nahum un o güzel kariyerini bile bitirdi bence o iş. Adam yok oldu. Çok inanmıştı. Bizide bitirdi. Şimdi ise ders alınmış gibi ve güçlü bir ortak edinildi. Olur mu olur. Şu illet müsade ederse tabi. Bu kezde bunu bahane edip elemezler umarım. Ben kendi adıma yediğim kaziktan ders alarak küçük bir bütçeyle risk alacağım ihale sürecinde. Pişman olsamda sorun değil

5. amerikada herşey 2+2=4 değil ne yazık ki...orada her işte güçlü lobicilik söz sahibidir..onların senatörlerinin çoğu zaten lobicilikten dünya kadar para kazanıyor...o yüzden de ne kadar kaliteli iş yaparsanız yapın lobiciliği başaramıyorsanız ihale kazanmanız çok çok zor bir iş..

o yüzden de amerikada lobicilik yönünden güçlü ortakları yanınıza almanız lazım...zaten karsan da bir önceki ihaleyi alan şirket ile ortak olmuş...o ortağın sırtı güçlü olmalı ki önceki iş onlarda kalmış..

kısacası bu sefer karsan çok güçlü..tek çekince ertelenme ihtimalidir...eğer amerikada virüs artık düşüşe geçmişse ve piyasalar da artık yavaş yavaş üretime geçmiş ise bu ihaleyi yaparlar...ama yok hala her yer kapalı ise o vakit bir erteleme daha olabilir...

yalnız geçmişte ertelerken yıl olarak ertelerdiler ama son ertelemeler sadece bir kaç aylık oluyor...demek ki artık ihaleye giren şirket kesin kararını vermiş demektir...çünkü önceki araçları çok yaşlandı ve hepsi dökülüyor..en kısa sürede onların da bu işi bitirmeleri gerekiyor...

6. bir şey daha dikkatimi çekiyor..geçen haftalarda kademelerde 1,5-3,00 milyon civarı lotlar varken bu gün kademelerde 1 milyonun aşağısında lotlar var...sanki artık yeterince topladılar hisseyi bu yüzden de takozları çektiler gibi görünüyor...

topikte günlerdir kimse bir şey paylaşmayınca bilgi yönünde çok fukara kaldı...acaba takaslarda nasıl gelişmeler oldu son bir kaç ayda ??

7. Kademe, Derinlik ve Dağılım.
    https://ibb.co/D7Zbdsx

8. Tavan hayırlı olsun. Aracı Kurum dağılımı...
    Kapanışta A1 Capital 1.158 bin aldı.

https://ibb.co/94wz1Zf

Sayfa 263/425 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •