Sayfa 85/438 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 3499 madde; 673 - 680 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    dediklerinize katılıyorum sn. kubilay..

ben zaten 11.70 tavanından çıkmıştım.. bugün %15 lik bir trade imkanıda verdi..

karın dörtte biri ve bugünkü trade karı ile giriş yaparım anca.. bunu da satış haberi doğru ise diye yaparım..

zaten haftalık kapanış beklentim gerçekleşme ise kar veya zarar ne ise çıkış yaparım..
    minik bir zarar denemesi yaptık ve ulusoy abimizle yollarımızı ayırdık..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,400
    henüz kelimesi önemli

Şirketimizin payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulunun Özel Durumların Kamuya açıklanmasına ilişkin Tebliği'ne göre mevcut durum itibariyle Şirketimiz tarafından henüz kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. Petun tabanda 1.1 milyon lot satıcı varken üst kademelerde 2,3,5 bin lot satıcı var.. Manipülasyonun kralı

4. 3 kere taban olup çözüldük..en son tabandan 6 kademe yukarıya kadar tak diye aldılar.. Ya burdan döneceğiz ya da........

5.  Alıntı Originally Posted by Painkiller Yazıyı Oku
    3 kere taban olup çözüldük..en son tabandan 6 kademe yukarıya kadar tak diye aldılar.. Ya burdan döneceğiz ya da........
    Noktalar kısmına doğru bir gidiş var sanırım

Waayyyyy beee uluun....yükselirken dikkat çektiğim dirence nbu sefer geri vites gelmiş....
    buraları destek yapar da yönü yukarı cevirirse güzel olur....
    Bence buralar da durabilecegi yerlerin başında geliyor...
    bugün taban olsa da birkaç güne buraları geçebilir diye düşünüyorum...
    Tamamen şahsi düşüncemdir ..

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir.

7. Maalesef..adam tabandaki 600k lota pat diye verdi.. Üstüne 900k lot satıcı var tabanda (( dün 12+ ve bugün de 11 yaparak fırsat verdi satmak için. Değerlendiremedik. Sağlık olsun. Dün devasa hacimle taban olunca bugün vermek lazımmış. Ne diyelim beceremedik.

8. Şöyle Alka gibi bi bilanço lazım bize de.. Acil koduyla 😊

Sayfa 85/438 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •