Sayfa 432/914 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon
Arama sonucu : 7307 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Ben birsey merak ediyorum yıllardır sayın fibonacci her gün yazdı elinde hesap makinesi anlattı sabah aksam bizde okuduk düşüncelerine saygı duyduğumuz kişiydi simdi haberler olaylar su duruma ulaşmışken hersey gelismisken tek satır yazmaması aylardır ortalarda da olmaması çok garip gelmiyor mu size

2. Yazılanlar yazıldı çizilenler çizildi şimdi demli bir çay içip arkaya yaşlanma zamanı..Şimdi onlar düşünsün..NOKTA... Sayın Fibonacci yakamozda güneşin batışını izleyerek demli çayını yudumluyor

3. Derinhisseninde durumu ortadayken yazmaması şaşırttı

4. Bende cok dusundum. Fibanocci derin hisse olabilir mi diye. Am fiba abimizin bazi yazilarindan cikardigim kadariyla universitede mstematikçi. Bu durumu derinhisseyle uyuşmuyor. Tabi yanlista olqbilir

Ailevi sorunlari vardi bu sebeble yazmiyordu. Allah yardimcisi olsun.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Aynı şeyi düşünmüşüz umarım degildir

6. Forumda bulamadım ama geçen sene yanlış hatırlamıyorsam Ülkü Adatepe ile ilgili konuşulmuştu rahmetlinin Recep Tayyip Erdoğan’a başbakanlığı döneminde yazmış olduğu bir mektup var diye biliyorum CHPnin para vermediğine dair hatta kendisi araç tahsisi istiyor.Şimdi akhunabeyin paylaştığı haberlerin birinde okudum Kılıçdaroğlu her ay kendine sorulurdu ne kadar para istediği deyince dikkatimi çekti sizlerin görüşlerini merak ettim geçen sene fibonacci bahsetmişti galiba bu konudan biligisi olan eskiler fikirlerini müsait olduğunda yazar mı ?

7.  Alıntı Originally Posted by Wdufw Yazıyı Oku
    Ben birsey merak ediyorum yıllardır sayın fibonacci her gün yazdı elinde hesap makinesi anlattı sabah aksam bizde okuduk düşüncelerine saygı duyduğumuz kişiydi simdi haberler olaylar su duruma ulaşmışken hersey gelismisken tek satır yazmaması aylardır ortalarda da olmaması çok garip gelmiyor mu size
    Derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş..
    Dünyada halka açık banka kurucu hissesi olan şanslı kişiler varsın birazda yazmasın..
    Şimdi derinhisse ortalıkta yok diye elinde hissesi yok mu??
    Kulakların kapanıp ekranlara bakılmayacak dönemler..
    Kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş..
    Buraya gelipte hisseyi kötüleyenlere cevap bile vermeyin..
    İster meclise gelsin ister gelmesin..
    İster 4 milyon olsun ister 4 bin olsun..
    BU KURUCU HİSSE ELBET İMHA EDİLECEK..
    Zamana..yazanlara..takılmayın..
    Koskoca bankanın büyük lokması burada..
    Yiyip bitiremeyeceğiniz kadar çok...
    Haydi kalın sağlıcakla..
    Asla YTD..
    KENDİ GÖRÜŞÜMDÜR..
    BUNLARI OKUYARAK YATIRIM YAPMAYIN..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Birde borsa İstanbul ISKUR ISATR ISBTR guruplarına özel marjları %50 yapsa çok değişecek herşey, hisse zaten imhaya gitmeden 2 milyondan alınıp satılsa. 🙏🤲🏻

Sayfa 432/914 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •