Sayfa 898/1000 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,177 - 7,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Kuveyt turk 6.71 6.82
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sn Tınaz, daha önce Sn hekim sanırım mersinde vefat eden aile hekiminin ne kadar hızlı yoğun bakıma girdiğini sonra vefat ettiğini anlatmıştı. Keza istanbulda vefat eden eczacıda gençti. Yani bu hastalıkta yaşamanın veya ölmenin bilinen bir formülü yok bu nedenle lotoya benzettim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn egeli avcılardaki devlet hastanesindeki genel cerrah 62 yaşında tanı vefat süresi 7 gün.Bu hastalık yaştan bağımsız bilinmeyen nedenlerle kiminde çok hızlı ilerliyor.Daha nedir ne değildir çözülebilmiş değil.Halen bizde klorakin rutin tedavide kullanılıyor,fransada klorakin zararlı aşırı ölüme neden oluyor diye yasaklanmış ,daha temel konularda bile konsensüs oluşmuş değil.Hastalığa yakalanmadığınız her gün şansınız artar.Misal ilk günlerde plazma tedavisi çok ama çok lükstü çünkü iyileşen hasta sayısı çok azdı plazma temini çok zordu ,bugün ikinci dalgaya yetecek kadar stokumuz var diye haber okudum.Mümkün olduğunca hastalığa yakalanmayın,gerisi şansa kalıyor bir nevi tedavi işleri henüz sıkıntılı.

Neyse ben bana düşeni yaptım arkadaşlar))))))))))Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun.Ayhan başkana da hoşgeldin dememiştim.Malum topik genel af nedeniyle baya hareketliydi fırsat olmamıştı.

4. Vergi yürürlüğe girdi mi.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Resmî gazete : Gelir vergisi tarifesine %40 ‘lik yeni bir dilim eklendi

O geleli çok olmuştu, bugün o liste değişti.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn egeli avcılardaki devlet hastanesindeki genel cerrah 62 yaşında tanı vefat süresi 7 gün.Bu hastalık yaştan bağımsız bilinmeyen nedenlerle kiminde çok hızlı ilerliyor.Daha nedir ne değildir çözülebilmiş değil.Halen bizde klorakin rutin tedavide kullanılıyor,fransada klorakin zararlı aşırı ölüme neden oluyor diye yasaklanmış ,daha temel konularda bile konsensüs oluşmuş değil.Hastalığa yakalanmadığınız her gün şansınız artar.Misal ilk günlerde plazma tedavisi çok ama çok lükstü çünkü iyileşen hasta sayısı çok azdı plazma temini çok zordu ,bugün ikinci dalgaya yetecek kadar stokumuz var diye haber okudum.Mümkün olduğunca hastalığa yakalanmayın,gerisi şansa kalıyor bir nevi tedavi işleri henüz sıkıntılı.
    Ek hastalıkları mevcutmuş sanırım.
    Plazmaya sevindim. Ben bize japonyadan gelen ilacın klinik sonuçlarını merak ediyorum. O klorakinden farklıydı.

Birde amerikan eczahaneleri grip aşısı stokluyormuş. Bu sene çılgın satış yapmayı bekliyorlar. Bizim devletimizde en azından risk grubu için grip aşısı alsa fena olmaz. Aşının etkinliği sınırlı olsada grip vakası ne kadar az olursa o kadar iyi olur.

Op.Dr. Salih Cenap Çevli
    @CenapCevli
    ·
    May 19
    Astım, allerjik bronşit, damar sertliği ile sağ koronerde sten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7. Klorokin tedavi protokolunden çıkalı baya oldu bizde de. Artık kullanılmıyor..

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kuveyt turk 6.71 6.82
    Hoş geldiniz,malum haşere istilasından size hoş geldin demeye fırsat olmadı..

Sayfa 898/1000 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •