Sayfa 784/1001 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan:"(Yunanistan'ın Ayasofya açıklaması) Diyorlar ki 'Ayasofya'yı camiye çevirmeyin', Türkiye'yi siz mi idare ediyorsunuz biz mi idare ediyoruz?"

Erdoğan: "Yunanistan kurusıkı atıyor. Türkiye'ye bu tür laf atılır mı? Biraz kendine çeki düzen ver. Haddini bilmezsen Türkiye'nin yapacağı bellidir."
    Kıbrıs'ı vereceğiz herhalde?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Kıbrıs'ı vereceğiz herhalde?
    BOP sistemi icinde zaten verilmesi gerekiyor

zamanla olacak oda. Zaten KKTC nin basindakilerin devamli Turkiye aleyhinde konusmalarida bundan zaten.

3. ""Iste deve iste hendek zordur almak bizden kizi ...."" pardon Kibris i Ahmet G. abim

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    ""Iste deve iste hendek zordur almak bizden kizi ...."" pardon Kibris i Ahmet G. abim
    Anlamiyorsun

Kibris i bizden degil BOP esbaskanindan alacaklar

Halkin sozu gecmiyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Hazine ve Maliye Bakanlığı, DIBS'lere takas ve saklama hizmeti verilmesi hususunda yabancı merkezi saklama kurulusu Euroclear Bank ile mutabakata vardı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,851
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bisan, Vakıfbank işbirliğiyle Bisan bisiklet alanlara özel 6 ay ödemesiz, %0,55'ten başlayan faiz oranları, 30.000 TL’ye ve 60 aya varan vade seçenekleri ile ile kredi fırsatı sunuyor .
    Merak edip bisiklet fiyatlarına bakan oldu mu bilemem ama.60 bine bisiklet var.İki kişinin ortak kredi çekmesi lazım.

Sistem şu şekilde işliyor.
    Haber duyurulmadan,fiyatlar artırılıp farkı bölüşülüyor. Firma üretim yapmış olup istihdam yaratıyor,devlet vergi geliri elde ediyor,hocanın yünleri misali.Sizde dalga geçiyorsunuz

Kabine toplantısı bugün yapılacak , gündemde sokağa çıkma yasağı ile 18 yaş altı ve 65 yaş üzeri icin yapılacak düzenleneler var

Sayfa 784/1001 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •