Sayfa 739/1001 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. ünlü portföy icin buradan bir i bir sey yazmıştı geçmiş dönemdeki olayları sattim bende guvenemedim

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

2.  Alıntı Originally Posted by ulasss Yazıyı Oku
    CDS'in anlık olarak takip edilebildiği düzgün bir kaynak var mı?
    bloomberg terminalden bakabilirsiniz anlık olarak ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    bloomberg terminalden bakabilirsiniz anlık olarak ...
    Yanlız bloomberg terminal ücreti yıllık 35 bin dolar diye biliyorum, biz nasıl alalım onu😀. Güncel Cds için Twitter'da arama yapıyorum bazı aracı kurum çalışanları ara sıra paylaşım yapıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    ünlü portföy icin buradan bir i bir sey yazmıştı geçmiş dönemdeki olayları sattim bende guvenemedim

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ünlü jo nun geçmişte özel sektör tahvili olan ikinci değişken fonunda , bazı şirketlerin ödeme yapamaması sebebi ile keskin düşüşler olmuş... üj-beş yıllık grafiğini tefastan açar bakarsınız... sonrasında o şirketler paçayı kurtarıp tahvil ödemelerini yapmışlar mı yapmamışlar mı bilmiyorum... meselaa o fon var elinde bir kaç şirket öst ödeyemedi , sen de zararına çıktın fondan... fon elinde olmasa bile eğer o şirket mortingen ştrase olmamış ve tahvil ödemesini margarinlemişse ( ödemişse ) , fon elinde olmasa bile geçmişten gelen hakkın alacağın olduğu için , hesabına para yetkili kurumca bülbüllenir... eskiden de daha önceden de, bu kanun mudur kanun hükmünde kararnamemidir neyse işte var mıydı bilmiyorum ama son durum bu ... mortingen ştrase olmuşsa şirket o zaman yapcek bi şey yok...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

5. TCA için yeni fiyatımız: 0,052299

6. ZPC için yeni fiyatımız: 2,011716

7. Bir yatırım fonunun bir şirketin hem hissesine hem tahviline yatırım yapması strateji olarak normal mi? Bana pek normal gelmedi?
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

8. MAC için yeni fiyatımız: 0,038618

Sayfa 739/1001 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •