Sayfa 788/1001 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bu arada çok alakasız olacak belki ama, yılbaşından beri günlük 1 saat yürüyüş, karbonhidratı iyice azaltarak 136,2 kilodan başladığım zayıflama maratonum bugün itibarı ile 101,8 kilo olarak sürüyor. 6 ayda 34.4 kilo.
    Belirgin ve rahatsızlık veren 10-15 hastalıgım/sıkıntım vardı. Uyku apnesinden bazı kas ağrılarına kadar. Bir çoğu gözden kayboldu.
    Kiloları olanlara tavsiye ederim. Hakikaten çok şey değişiyor. Hedef 80.
    ben 3 yıl önce günde 1.5 saat yürüyüşe başlayarak 1 yılda 36 kilo verdim ve 126 kilodan 80 kiloya indim... ne şeker kaldı ne tansiyon ne kolesterol... yürüyüş bütün ilaçları biraraya toplamış tek bir hap gibi bir şey... bunu herkese tavsiye etmek gerek... tebrik ediyorum sizi... şu an devam ederek kilo almıyorum... benzer yollardan geçmişiz...

2. OPB güncel fiyatı tefaşta bulunmasına rağmen, güncel fiyatına göre toplamı hala hesapta açıklanmamış duruyor. Osmanlı fonlarında hep bunu yaşıyorum. Hala cuma günkü fiyatı duruyor.

3.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    ben 3 yıl önce günde 1.5 saat yürüyüşe başlayarak 1 yılda 36 kilo verdim ve 126 kilodan 80 kiloya indim... ne şeker kaldı ne tansiyon ne kolesterol... yürüyüş bütün ilaçları biraraya toplamış tek bir hap gibi bir şey... bunu herkese tavsiye etmek gerek... tebrik ediyorum sizi... şu an devam ederek kilo almıyorum... benzer yollardan geçmişiz...
    Evet, sırf o yüzden anlattım çok alakasız bir yer olmasına rağmen. Bir kişi bile etkilenip başlarsa muazzam faydalarını görecektir. Ben de sizi çok tebrik ederim selamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    vay be eic %5
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Elimde var yahuuuuu...
    Virgül hatası
    0,0048
    Fark edilemeyecek oranda minik bir kar var
    Hadi gene iyisiniz🙂

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Keşke gerçek olsa...))))))
    Son Fiyat (TL) 0,021698
    Günlük Getiri (%) %4,8364
    0.0048 olarak güncellenmiş.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Virgül hatası
    0,0048
    Fark edilemeyecek oranda minik bir kar var
    Hadi gene iyisiniz��
    Üstad borsayı düşürmemekte direniyorlar galiba...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. Tefaşa kayıtlı tüm değişken fonların günlük ortalaması -0,14%

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Borsamızca gözetim faaliyeti kapsamında yapılan incelemelerde, aşağıda bilgileri yer alan yatırımcı hesaplarından 01/07/2020 tarihinde gerçekleştirilen işlemlerin açığa satış bildirimlerinin yapılmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda sermaye piyasası mevzuatı açığa satış hükümlerine uyulmadığı belirlenmiş ve 06/07/2020 tarihinden başlamak üzere haklarında açığa satış yasağı tedbiri uygulanmasına karar verilmiştir. Yatırımcılarımızın ve yatırım kuruluşlarımızın mevzuata uyum konusunda gerekli özen ve hassasiyeti göstermesi önemle rica olunur.

Yatırımcı Tedbir Süresi

Barclays Capital Securities Limited 3 Ay
    Credıt Suisse Securities Europe Limited 3 Ay
    Merrill Lynch International 3 Ay
    Goldman Sachs International 1 Ay
    J.P.Morgan Securities Plc. 1 Ay
    Wood And Company Financial Services As 1 Ay
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 788/1001 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •