
Originally Posted by
Alabandan
Siz Afyon 1 kg beyaz çimento fiyatına gelse diye yazmışsınız.
Demek ki Afyon hisse fiyatının 0.88 TL olmasını istiyorsun bunun için yazdım sen hala yok inşaat yok ahır diyorsun. İnsan ne yazdığını bilmezse atışır durur. Önce yazını oku. Bölünme sonrası Afyon 2.41 TL iken siz 1 kg beyaz çimento fiyatına gelse bana yeter dediniz. 1 torba beyaz çimento 50 kg 44 TL ye satılıyor. 44/50=0,88 TL yapar. 1 kg beyaz çimento fiyatı 0,88 TL demek oluyor. matematiğiniz yok borsada ne işiniz var.
Neyse seni senin yazınla bırakıyorum.
İstersen linkten bakarsın
https://www.emlak365.com/ekonomi/sub...su-h26776.html
Bana 1 kg parakende fiyatı lazım. 50 kg değil. Toptan alırsan ucuz olur tabi
Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
Yer İmleri