Sayfa 721/999 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: Viop - XXI

1. Ben kolejde çalışmam hocam kolej kim ? Millete para kazandırma devirlerini geçtik. İnşallah söylediğiniz öğretmen arkadaşlarımda kurtulur. Özel 25 öğr rekorum. Fizik öğr. Yim
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Benim ailemde kolejde öğretmenlik yapanlar var. Özel derse ayıracak enerji bırakmıyor vallahi kolej. Siz hangi kolejden bahsettiniz acaba? Belki bir iki tane kolej 7-8 bin veriyor maaş. Parmakla gösterilir. Diğerlerinin öyle uçuk rakamları yok. Kimi kolej bu sene zam bile yapmadı haberlerini alıyoruz. Özel ders dediğiniz çocuk bir hafta alıyor 2. hafta hastayım diyor. Garantisi yok ki her ay düzenli gelirin. Özellikle 1 ya da 2 öğrencisi oluyor hocaların. Daha fazla öğrencisi olan parmakla gösterilir bu piyasada.
    Şimdi zaten ikili sisteme geçilecekmiş. Sabahçı öğrenci. Hiç vakitleri kalmayacak bırakın özel dersi ailelerine ayıracak zaman ya da enerji bırakmıyor kolejler. Paradan da geçtik artık.

Bir de her branşın özel dersi olmuyor. Kolejdeki öğretmenlerin durumu devlettekilerden daha kötü.
    yatırım tavsiyesi değildir sadece tahmin.

Alıntı Originally Posted by dex61 Yazıyı Oku
    Ben kolejde çalışmam hocam kolej kim ? Millete para kazandırma devirlerini geçtik. İnşallah söylediğiniz öğretmen arkadaşlarımda kurtulur. Özel 25 öğr rekorum. Fizik öğr. Yim

Siz hicbir yerde calismiyor sadece ozel ders mi veriyorsunuz anlamadim?
    ve Allah sana güçlü yardım elini uzatacaktır.

3. Normal bir okuldaki öğretmene 6000 fazla bile ben işin içindeyim. Olan bizlere oluyor pansiyonuydu sorusuydu rehberliği idi. Fen liseleri ve proje imam hatip liseleri çok zorlu çok. Diğer okullardaki hocalar inanın çok rahat. Göğüs doktoru ablam 13000 alıyor. Canı çıkıyor yanı haksızlık olır. Sabah 8 akşam 22 kazandığımız para ortada.

4. Azraille anlaşma yapılmış gibi ölü sayısı sürekli 16-19 arası, sayı değişmiyor..dolardaki sabit fiyat gibi

Normal bir okuldaki öğretmene 6000 fazla bile ben işin içindeyim. Olan bizlere oluyor pansiyonuydu sorusuydu rehberliği idi. Fen liseleri ve proje imam hatip liseleri çok zorlu çok. Diğer okullardaki hocalar inanın çok rahat. Göğüs doktoru ablam 13000 alıyor. Canı çıkıyor yanı haksızlık olır. Sabah 8 akşam 22 kazandığımız para ortada.

Sadece ablanizin degil calisan herkesin cani cikiyor. Herkes aldigi parayi hakediyor. 6000 cok bile nasil bir soz? Bu sozun ustune pek birsey soylenmez aslinda.
    Ayrica kimse sabah 8 aksam 22 calismak zorunda degil rahat bir yasam icin.
    ve Allah sana güçlü yardım elini uzatacaktır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    neden fazlaymış? keşke ülkemizin imkanları adaletli dağıtılsa ve keşke öğretmenler daha iyi şartlara sahip olsa...çocuklarımızı emanet ettiğimiz insanlar ayın sonunu nasıl getireceğim diye düşünürken o çocukları nasıl geleceğe hazırlar? yanlış düşünüyorsunuz...hem de çok yanlış...

Normal bir okuldaki öğretmene 6000 fazla bile ben işin içindeyim. Olan bizlere oluyor pansiyonuydu sorusuydu rehberliği idi. Fen liseleri ve proje imam hatip liseleri çok zorlu çok. Diğer okullardaki hocalar inanın çok rahat. Göğüs doktoru ablam 13000 alıyor. Canı çıkıyor yanı haksızlık olır. Sabah 8 akşam 22 kazandığımız para ortada.

7. beden eğitimi öğretmeni olarak 14 bin alan biliyorum ama özelde .

Matematik Fen ve İngilizce öğrentmenlerinin iki katından fazla

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    beden eğitimi öğretmeni olarak 14 bin alan biliyorum ama özelde .

Matematik Fen ve İngilizce öğrentmenlerinin iki katından fazla

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Evladım tayt giyip çocuklara bale felan öğretiyorsa hakkıdır...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 721/999 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •