Sayfa 727/999 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: Viop - XXI

1. Ben buraya viop la ilgili bır şey var mı diye giriyorum bugün belki 4 _ 5 defa girdim bir sürü boş mesaj geyik siyaset ne ararsan var yazık zamanıma..
    Şimdi sende girme diyenler olacak o zaman başlığın ismini değiştirin girmeyelim
    Yönetim gerekeni yapmadığı sürece pek takılmamak lazım...
    En azından zaman tasarrufu yapmış oluruz..

2. Buyuklerimden ogrendigim, parayla imanin kimde oldugu bilinmez. Burda arkadasin biri 1 milyon vede yarim milyona yaklasmis kazanci. Akil ve gozu tok adam paylasmaz maddi bilgilerini. Sayin rallici baskanim, arkidese ayasofya onunden guzel bir yer ayarliyiver mendil acsin hedefine varsin zavalli. Yuregim parcalaniyor yahu...

3. Para için ruhu dahil her şeyini satanlar var. Eskiden hırssızlar daha namusluydu. Şimdi hem çalıyor, hem de namus timsali kesiliyor. Bu kadar yüzsüzler var.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by NONAME Yazıyı Oku
    Evet siyasetten geçilmez oldu topik. Ama yönetim gidip Vİopcu arkadaşıma ceza kesmiş. Yasaklamış süresiz galiba.
    Siyaset yapmayın dediği ve kınadığı için. Yönetim ilk önce kendi kurallara uymalı. Kurallara uymayanları cezalandırmalı.

Buradaki insanlara saygısızlık yapılıyor. Ama viopcu siyaset olmasın diye ceza yiyor.

Çok da umurunda değil adam bura olsa da olmasa parayı her yıl 2-3'e katlıyor.
    En azından grafik paylaşıyordu. Bir stratejisi vardı. Burada lak lak etmiyordu.
    Ne desem bilemiyorum sayın viopcu.. Pardon sayın noname .. Süresiz yasaklanma sonrası banınız açıldı ama devam ettiniz , yetmez gibi şimdide çift nick kullanıyorsunuz buradaki insanlara noname nickiyle Viopcu’yu yanı kendinizi övüyorsunuz..Eee bu yaptığınız şimdi insanları aptal yerine koymak olmuyor mu ? Bunlari yapıp birde yönetime laf ediyorsunuz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ne desem bilemiyorum sayın viopcu.. Pardon sayın noname .. Süresiz yasaklanma sonrası banınız açıldı ama devam ettiniz , yetmez gibi şimdide çift nick kullanıyorsunuz buradaki insanlara noname nickiyle Viopcu’yu yanı kendinizi övüyorsunuz..Eee bu yaptığınız şimdi insanları aptal yerine koymak olmuyor mu ? Bunlari yapıp birde yönetime laf ediyorsunuz ..
    Eğer dediğin doğruysa...bunun adı tek kelineyle karaktersizlik.

Ben de yazmıştım..bu affedilen nick ler, yüksek paylaşma arzularını yasaklıyken nasıl gideriyorlardı diye. Demek yedek nick ler devredeymiş
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Vay be ! Ne yüzsüzlük.Arkadaş sanal oertam sırf ego tatmini için 2 .nick ergen gibiyiz bazen bazıları açısından! (

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    VIOP başlığında bu kadar gereksiz konuya izin veren moderatörlere de tebrikler gerçektende.
    Aynen valla 10 sayfa gezdim bi tane viop yorumu yok.

8. Yarın için 135.300 üstüne atıp kanal üstüne çıkacak mı takip edeceğiz. Alttada 134.500 desteğini izleyeceğiz.
    132,975 seviyesi 20 günlük hareketli ortalama desteğidir. Önemli destektir.
    Son 2 gün dar aralıkta sıkıştı. Yarın yönünü belirlemesini bekliyorum.
    ytd.

Sayfa 727/999 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •